Збаразький «Чемпіон» із Чехії привіз нагороди

Вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» повернулись з нагородами із 14-го традиційного Міжнародного турніру пам’яті Джуріха Клепса, який відбувся у чеському місті Острава.

У змаганнях взяли участь 170 спортсменів із 24 команд Чехії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, України (команди Збаража і Тернополя). Збаражани − вихованці тренерів Петра та Євгена Королів – посіли друге загальнокомандне місце, поступившись лише господарям змагань. На третьому місці − спортивний клуб з м. Кошіце (Словаччина).
Серед молодших юнаків зі Збаража чемпіонами стали Назар Григоряк (вагова категорія 27 кг) та Арсен Цар (39 кг). Серед старших юнаків першість здобув Андрій Ткач (35 кг).

«Срібло» на цьому турнірі вибороли Влад Пожогін (54 кг), Віталій Адамович (40 кг), Роман Михайловський (76 кг) і Антон Семенчук (35 кг).
Бронзові медалі - в Олега Ключки (42 кг), Володимира Михайловського (69 кг). А серед дорослих – у Андрія Хариша.

– До чемпіонів, − зауважив тренер Петро Король, − міг би потрапити і Влад Пожогін. Йому лише трішки не вистачило віри в себе.