Студент ТНЕУ встановив абсолютний рекорд України

Цьогорічна світова першість серед юніорів з велосипедного спорту на треку пройшла в м. Астана в Казахстані.

В складі збірної команди України був і тернополянин, студент Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук. Хлопець – срібний призер чемпіонату Європи, вихованець тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо тернопільської велосипедної бази "Золоті колеса" обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Наш земляк чудово показав себе в чотирьох видах програми. І хоча цього разу йому не дісталося місце на п’єдесталі, він зумів разом зі своєю командою встановити абсолютний рекорд України. В командній гонці українці зайняли шосте місце з часом 4.11,4 хв. Попередній рекорд теж встановила команда українських юніорів – на чемпіонаті Європи у Греції вони показали результат 4.14 хв. В скетчі Шевчук зайняв 5 місце, в медісоні — 8, в гонці на очки — 12 місце.

Попереду у тернопільських велосипедистів – осінній чемпіонат України. Він розпочинається 10 вересня у Львові.