Легкоатлети зі Зборова на змаганнях здобули вісім медалей

Звідки громади на Тернопільщині беруть гроші

На Тернопільщині оголосили жовтий рівень небезпеки

Тернопільщина: не встигнете до 26 квітня, то нарікайте на себе

Фоторепортаж
Тернопільські військовики змагались за першість на спортивному святі (фоторепортаж)

У Тернополі їздять захмелілі водії та з фальшивими документами (фото)

Тернопільські «Красунчики дня»

Тернопільські сецесійні перила

Анонс
Тернополян з дітьми навчать малювати писанки

На Тернопільщині вагітна жінка з дитиною потрапила під колеса мотоцикла (фото)

Це цікаво
Українська паска з італійським колоритом від тернополянки Ірини Гудими (рецепт)

Від фальсифікату молочної продукції страждають і добросовісні виробники, і звичайні споживачі (Агроновини)

Тернопільський рибоохоронний патруль спіймав браконьєрів, які завдали збитків на чималу суму

Як тернопільським вчителям допомогти підліткам зробити мозок пластичним?

У Збаражі агроному обіцяють понад 32 тисячі гривень

Анонс
Тернополянам на фестивалі «Ї» новий роман презентуватиме Павло Коробчук

Вибори на Тернопільщині: ніхто до нікого не має претензій

Троє неповнолітніх тернополян в парку курили марихуану

Тернопільщину внесли в список областей, де впроваджуватимуть пілотні проекти на 922 мільйони гривень

ОПОРА розповіла про порушення та інциденти на вчорашніх виборах на Тернопільщині (фото)

Як швидко після виборів чекають змін тернополяни? (відео)

Президентські вибори: у Чортківському, Борщівському та Заліщицькому районах підрахували 100% голосів

Фотофакт
Одні прибирають, а інші смітять: неприємні знахідки у бучацькому лісі дивують (фотофакт)

Фотофакт
Митрополит Василій зустрівся з пластунами (фотофакт)

На Тернопільщині небайдужі взялись за прибирання лісів (фоторепортаж)

Під колеса автомобіля потрапила малолітня дитина

Викладача тернопільського вузу засудили за підкуп поліцейського

Спортивний огляд тижня: тернопільські баскетболісти, дзюдоїсти та тенісисти найкращі на світовій арені

У Бережанах очистили узбіччя (фоторепортаж)

Фотофакт
Тернополянка знехтувала правилами дорожнього руху та потрапила під колеса авто (фотофакт)

Терміново
У Тернополі перекриють «Горбатий міст»

Фотофакт
У Бучачі через відсутність люку зробили смітник (фотофакт)

БК «Тернопіль» здобув чергову перемогу (фоторепортаж)

Фотофакт
На Тернопільщині у землі утворилась яма (фотофакт)

Фотофакт
У Тернополі водії паркуються на газонах (фотофакт)

Тернополянам на замітку: зростання валюти набирає обертів

Міст на Бродівській можуть відремонтувати

Дмитро Підручний зробив гучну заяву

Тернополяни зробили однаковий вибір із українцями за кордоном

Фотофакт
Тернополянин «побив» усі рекорди паркування (фотофакт)

На Тернопільщині у другому турі голосували по-іншому

Це цікаво
22 квітня в історії Тернопільщини

У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військовослужбовців та їхніх сімей (фото)

«Кристал» у принциповому поєдинку чемпіонату Тернопільської області переміг «Ниву» (фото)

У Шумську вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи (фото)

21 Квітня 2019, Неділя

На Тернопільщині працівники природного заповідника створили алею пам’яті (фото)

Погода
Якщо до Вадима (22 квітня) ще не встановилась стабільна тепла погода, можна очікувати сухого літа

Тернополяни можуть ознайомитись із попередніми симпатіями виборців

Під Тернополем змагалися лижники-стрільці (фото)

Понад 80 спортсменів взяли участь у відкритому чемпіонаті Тернопільської області з літнього біатлону. Змагання відбулися на спортивній базі у селі Підгороднє Тернопільського району. Випробовувати власні сили приїхали також спортсмени з Івано-Франківської, Вінницької і Львівської областей.

«Змагання були особистими, проводилися з двох дисциплін: спринт/крос і лижеролерна гонка. Взяли участь учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону з відділень у Зборівському, Козівському, Шумському, Лановецькому районах, а також учні-спортсмени Тернопільської школи вищої спортивної майстерності, товариства «Динамо» та «Колос», учні Доброводівської ДЮСШ Збаразького району, учні Тернопільського району. Окремі спортсмени були у нас з Івано-Франківської області, Вінницької, а також Новояворівської ДЮСШ «Янтар», Львівської області», – розповів директор Анатолій Яцина.

Спортсмени змагалися у трьох вікових групах: 1) 1998 р. н. і старші, 2) 1999-2000 р. н., 3) 2001 р. н. і молодші.

У перший день змагань спортсмени випробовували себе у спринті. Серед юнаків у категорії «1998 р. н. і старші» перемогу здобув Роман Бригадир, другим був Микола Марфут, третім – Петро Дзюбановський. Серед дівчат першою була Наталя Дячук, другою – Мар’яна Брикайло, третьою – Ольга Гончарук.

3 місце – Іванна Пазинюк

У категорії «юнаки 2001 р. н. і молодші» переміг Сергій Партика, випередивши Романа Костюка (2 місце) і Віталія Мандзина (3 місце).

Серед дівчат у цій категорії перемогу здобула Юлія Городна, Ольга Славська стала другою, а Мар’яна Мандзин була третьою.

Гонка на лижеролерах очікувала спортсменів на другий день змагань. За підсумками результатів, місця розділилися між учасниками: