Тернопільська спортсменка виборола «срібло» на чемпіонаті Європи з дзюдо

У столиці Вірменії Єревані відбувся перший чемпіонат з боротьби дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Українська жіноча збірна не лише показала чудові індивідуальні результати - в її активі 4 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі, а й в командному заліку обігнала всіх суперниць і стала першою.

У складі збірної була і спортсменка з Тернопільщини Марія Бала. У ваговій категорії до 78 кілограмів вона піднялася на 2 сходинку п’єдесталу. Наша землячка поступилася лише у фіналі, тож тепер носить почесне звання віце-чемпіонки Європи. Завоювавши «срібло» чемпіонату Європи, Марія Бала виконала норматив майстра спорту. Тренує спортсменку Леон Уруський.

Тамара КОБЛИК

На фото: жіноча збірна України з дзюдо після церемонії нагородження. Марія Бала п’ята справа.