Тернопільські футбольні команди приємно здивували вболівальників

Тріумфально завершився 16-ий тур Першої футбольної ліги для команд з Тернополя. "Нива" та ФК "Тернопіль" отримали по три очки.

"Нива" на виїзді доволі несподівано обіграла середняка Першої ліги – "Гірник-Спорт" з Комсомольська – 1:3. Тернополяни пропустили першими, однак за кілька хвилин по тому забили два голи. Спочатку з пенальті відзначився Олександр Портянко, а потім забив Ростислав Волошинович. Фінальну крапку у матчі поставив Іван Мучак, який теж реалізував одинадцятиметровий удар.

Пенальті стало вирішальним і у матчі ФК "Тернопіль" – "Динамо-2", що відбувся на тернопільському міському стадіоні. У середині першого тайму штатний пенальтист тернополян Сергій Атласюк майстерно виконав одинадцятиметровий і приніс своїй команді другу домашню перемогу поспіль.

Джерело: te.20minut.ua