Збаражани – у трійці лідерів всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений полеглим воїнам АТО. Участь у ньому взяли 24 команди з Молдови та України. Загалом 350 борців з Одеси, Львова, Полтави, Харкова та інших міст спробували свої сили в різних вагових категоріях.

Представники збаразького клубу «Чемпіон» достойно виступили як в загальнокомандному заліку, так і в персональному протистоянні, посівши у результаті друге місце серед усіх команд.

В особистому заліку перші місця здобули Богдан Бастюк (33 кг), Максим Шпак – (42 кг), Влад Пожогін – (55 кг), друге місце у Влада Хариша, треті місця - Володимир Каравацький (32 кг) і Настя Михальська (42 кг).

Нагадаємо, що на Міжнародному турнірі з вільної боротьби імені Вітка Проціка і Патріка Жиманського, що проходив в Польщі 13-14 листопада, вихованці тренера Збаразької РК ДЮСШ Петра Короля здобули друге загальнокомандне місце. Додому вони привезли 1 «золото», 2 «срібла» та 3 «бронзи» в особистих заліках.