Заліщицький ФК "Дністер" поступився чернігівській "Десні" 1:4

Вчора, 20 березня, на міському стадіоні «Дністер» у Заліщиках місцева команда у рамках підготовки до чемпіонату Тернопільської області 2016 року зіграла свій третій контрольний поєдинок.

Суперником «Дністра» була професійна команда, яка виступає у першій лізі України – "Десна" із Чернігова. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь гостей, повідомляє gazeta1.

У першому таймі гол-красень забив нападник «Дністра» Михайло Рябий. Натомість у другому таймі підопічні головного тренера місцевої команди Ярослава Васильовича Олексіва не зуміли стримати гравців «Десни», які фактично завершують підготовку до другої частини сезону в першій лізі. Чотири голи без відповіді і команда з Чернігова перемагає «Дністер» – 4:1…