Кременецькі армреслери вкотре підтвердили звання найсильніших (фото)

rbmleLOXbDE

У неділю, 19 червня, у с. Подвірне Новоселицького району Чернівецької області відбувся відкритий турнір з армспорту, присвячений Дню молоді.

9WBU7ep5YOQ
9WBU7ep5YOQ

Ініціатором і головним організатором змагань виступив знаний атлет Олександр Незвещук. Гостем турніру став наш легендарний земляк – 14-разовий чемпіон світу, 16-разовий чемпіон Європи, 5-разовий володар абсолютного Кубка Світу з армспорту серед професіоналів — Андрій Пушкар.

ZL6F9WRSbT0
ZL6F9WRSbT0

Участь у змаганнях взяли і кременецькі богатирі, які не просто гідно представили Тернопільську область, але й здобули призові місця:

Вадим Стецюк став абсолютним чемпіоном на ліву та праву руки у ваговій категорії +90 кг.;

Ігор Пасєка виборов перше місце на праву та друге - на ліву руку у ваговій категорії до 90 кг.;

Сергій Точинський став третім на правій руці у ваговій категорії до 70 кг.