Команда з Тернопільщини виборола четверте місце на Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу»

13466023_1658727661119699_1495706971132554382_n

22 червня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» відбулась четверта Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу». Цьогоріч захід був дійсно масовим – протягом трьох днів нагороди у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи) виборювали 275 учасників з 25 регіонів України.

Спартакіада «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Фінальному етапу IV Всеукраїнської спартакіади традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулися у всіх областях та місті Києві. Цьогоріч у них взяла участь рекордна кількість спортсменів-аматорів – 2037, що представляли 267 команд міст та районів держави. Порівнюючи з першою спартакіадою, показник масовості зріс майже на 40 відсотків.

05fae19483da8eb498a1ca5866f4927b

Тернопільщину у фіналі представляла команда Тернопільської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, яку, нагадаємо, підтримує компанія «Агропродсервіс» і які на регіональному етапі здобули «срібло».

Наші спортсмени-аматори і на Всеукраїнському рівні гідно представили рідну область. В результаті – 4 місце з невеликим відривом від бронзових призерів.

результат командний

До того ж, троє представників Тернопільщини завоювали місце на п’єдесталі в особистому заліку.

У змаганнях з армспорту у ваговій категорії до 90 кг наш Андрій Мельничук виборов «срібло».

А щодо настільного тенісу, то тут нашій команді узагалі не було рівних – 1 місце у загальнокомандному заліку. Орест Горинь привіз додому «бронзу» серед чоловіків, а Олександра Шмирська піднялася на топову сходинку, перемігши усіх своїх суперниць з ракетками.