27 Жовтня 2021, Середа


Аграрії Тернопільщини та ще трьох областей стали лідерами

Фоторепортаж
Школу на Тернопільщині, яку капітально не ремонтували понад 30 років, відновили (фото)

Справу про вбивство тернопільської тату-майстрині наново розглядають в апеляційному суді

Збараж очима письменниці, котра пережила Голокост

На Тернопільщині з’явиться тактильний макет відомого замку

Трьох жителів Тернопільщини покарають за зберігання наркотичних речовин

Відео
Дорогу, яка з’єднує села Скала-Подільської громади, завершують ремонтувати (фото, відео)

Майже за пів мільйона гривень відремонтують музичні класи у Зборові

Фоторепортаж
Прогулянки Тернополем. Вхопити зникоме (фото)

На Тернопільщині створили 9 нових старостинських округів

Це цікаво
Музейники розповіли, що робив Тарас Шевченко на Тернопільщині 175 років тому

Тернопіль – один із лідерів в Україні за відкритістю даних

Коронавірусне страхіття на Тернопільщині: за добу померло 25 осіб

Фоторепортаж
Біля Тернополя горить склад із пакетами для молока (фото)

Галина Борщевська: «Рівень розкриття кримінальних правопорушень у Тернополі становить 45,4%»

Тернопільський перинатальний центр – «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» (фото)

Це цікаво
27 жовтня в історії Тернопільщини

26 Жовтня 2021, Вівторок


Погода
Погода в Тернополі 27 жовтня

Фоторепортаж
Мешканець Тернопільщини зафіксував сім миттєвостей осені у рідному краї (фоторепортаж)

Фотофакт Це цікаво
На Тернопільщині збирають кошти на перекриття давньої дерев’яної церкви (фото)

Фоторепортаж Це цікаво
Шанс на кольоротерапію: у Тернополі діє виставка художника, здатного лікувати людську душу (фоторепортаж)

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики 18-річна тернополянка Анастасія Бачинська увійшла в топ-7 і топ-10

Фоторепортаж
Команда тернопільського регбійного клубу «Терен» здобула перемогу на обласному Кубку (фото)

Фотофакт
Четвертокласниця з Тернополя віддала своє довге волосся на перуки онкохворим дітям (фото)

Фотофакт
Тернопільська «Красуня дня»

Що варто знати тернополянам про сертифікати вакцинації від COVID-19

Тернопільська двадцять восьма школа урочисто відзначила свій 30-річний ювілей

Вирощування батату набуває популярності серед українських фермерів (Агроновини)

Спортсмен з Тернопільщини здобув «срібло» на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

Фоторепортаж
На Тернопільщину завітала Президентка «Карітас Україна» (фото)

На Тернопільщині відновлюють закинутий ставок (фото)

Письменниця й публіцистка Олександра Гнатюк – перша лауреатка Літературної премії імені Іди Фінк

Це цікаво
Морозиво з козячого молока виготовляє фермер з Тернопільщини

На Тернопільщині завершують ремонт Дороги Єдності

Фотофакт Це цікаво
У місті на Тернопільщині згадали одне із 7 колишніх місцевих «чудес» (фото)

Тернополяни можуть перевірити дати пробного ЗНО

Телефонні аферисти ошукали жителів Тернопільщини

Олега Яремка судитимуть, бо він «не помітив» вирубок у заповідниках на Тернопільщині

Тернопільські поліцейські щодня фіксують порушення правил карантину

У Тернополі молодь навчать відмовлятися від стереотипів

Відео Фоторепортаж
Бережанам необхідна об’їзна дорога (фото, відео)

Фоторепортаж
Біля Тернополя освятили новий храм (фото)

Фоторепортаж
Мандрівки Тернопільщиною. Як зрозуміти, що вікна — старі? (фото)

Анонс
У Тернополі розкажуть про класика польської літератури

На Полтавщині дерево впало на двох дітей та виховательку: чи безпечно на територіях тернопільських шкіл та садків

Фотофакт
Смертельна аварія на Тернопільщині (фото)

Фоторепортаж
Питання співпраці обговорили тернопільські поліцейські з представниками Консультативної місії Європейського союзу (фото)

Працівники поліції встановлюють особу, причетну до вибуху у Тернополі

Терміново Фотофакт
Через ДТП на одній з автодоріг Тернопільщини ускладнено рух (фотофакт)

Відома тернополянка очолила одну з найбільших молодіжок України 

За один мільйон гривень на Тернопільщині збудують новий спортивний майданчик

Фоторепортаж
Прогулянки Тернополем. Цікаве під ногами (фото)

Відомі імена усіх наймудріших дітей Тернополя (список)

По 300 грн щомісяця отримуватимуть найкращі учні Тернополя. Питання про призначення із 1 вересня іменних стипендій у галузі освіти для обдарованих дітей ухвалили на сесії міської ради сьогодні, 19 серпня.

Депутати віддали 38 голосів «за», хоча визнали – положення ще треба доробляти. Про те, що також відбулося на сесії «Терен» писав ТУТ, ТУТ і ТУТ.

Нагадаємо, конкурсна комісія вже визначила близько 80-ти школярів, які мають право на стипендію від міської ради. Таким чином планують стимулювати дітей покращувати свою успішність. Список учнів, яким призначили стипендію, дивіться унизу.

unnamed (12)

– Коли працювала комісія, були пропозиції щодо деяких змін щодо розміру стипендії, а також процедури її призначення, – каже з трибуни депутат від БПП Володимир Місько. – Наразі ми пропонуємо підтримати цей проект рішення, побудований на тій основі, яку ми погодили. Надалі ми його допрацюємо і внесемо зміни, якщо буде потреба.

Додам, стипендії виплачуватимуть у 17-ти номінаціях із різних галузей науки. Окремо нагороджуватимуть кожного “Кращого учня школи”.

 

Навчальний заклад ПІП

 

У галузі історії та краєзнавства – стипендія імені Ігоря Ґерети
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Томчук Євген
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №10 Буряк Катерина
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів № 7 із поглибленим вивченням іноземних мов Цуп Юрій
У галузі мовознавства (українська мова) – стипендія імені Дмитра Бучка
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 21 Бабовал Діана
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів № 3 із поглибленим вивченням іноземних мов Базюк Марта

 

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Турчин Софія
У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Якимець Вікторія
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Господарська Соломія
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Бабій Марта
У галузі літературознавства і поезії – стипендія імені Володимира Гнатюка
Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич» Головецька Софія
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Касянчук Надія
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №24 Папуша Катерина
У галузі математики – стипендія імені Володимира Левицького
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов Закорчемна Антоніна
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Скалій Віталій
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Маринін Іван Павло
У галузі фізики – стипендія імені Івана Пулюя
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов Хомишин Олександра
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов Мочульський Ростислав
Тернопільський технічний ліцей Сидор Мар’ян
У галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості –
стипендія імені Володимира (Вільяма)
Джуса
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Макарчук Богдан
Станція юних техніків

 

Назаревич Тарас
Тернопільський технічний ліцей Іващук Владислав
У галузі музики (вокал) – стипендія імені Соломії Крушельницької
Центр творчості дітей та юнацтва (навчається у ТНВК ШЛ №6) Бобрівець Діана
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 14 ім. Б. Лепкого Соломинка Сніжанна
Центр творчості дітей та юнацтва Максимович Катерина
У галузі музики (володіння музичним інструментом) –
стипендія імені Василя Барвінського
Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка Кирилів Дмитро
Центр творчості дітей та юнацтва Заворотна Вероніка
Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» №6 ім. Н.Яремчука Крутиголова Крістіна
У галузі образотворчого мистецтва – стипендія імені Олени та Ольги Кульчицьких
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ    ступенів №4 Колісник Катерина
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ    ступенів №19 Антонюк Анатолій
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ    ступенів №20 Семенів Катерина
У галузі географії – стипендія імені Степана Рудницького
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №29 із поглибленим вивченням іноземних мов Білобровко Олександр
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов Білозецька Христина
Тернопільський технічний ліцей Юзик Анастасія
У галузі біології – стипендія імені Степана Ґжицького
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов Савка Олеся

 

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15» Васьків Діана
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Чолач Софія
У галузі хімії – стипендія імені Івана Горбачевського
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Савченко Ілля
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Рега Оксана
Тернопільська спецшкола І-ІІІ ступенів №29 із поглибленим вивченням іноземних мов Стаднійчук Андрій
У галузі фізичної культури та спорту – стипендія імені Андрія Юркевича
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 Кучер Яна
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 (Українська гімназія ім. І. Франка) Руденко Максим
Тернопільська школа І-ІІІ ступенів №8 Габуда Юлія
У галузі правознавства – стипендія імені Станіслава Дністрянського
Тернопільська школа І-ІІІ  ступенів № 4 Маракін Максим
Тернопільська школа І-ІІІ ступенів №19 Блащак Анастасія
Тернопільська школа І-ІІІ ступенів  № 24 Катрич Тетяна
У галузі інформатики – стипендія імені Ігоря Следзінського
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Пелішко Максим
Тернопільський технічний ліцей Струк Олександр
Тернопільська школа І-ІІІ ступенів № 4 Якубенко Катерина
У галузі учнівського самоврядування – стипендія імені Володимира Лучаківського
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №25 Атаманчук Елеонора
Центр творчості дітей і юнацтва Височанська Валерія
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Лівінський Ярослав

 

Перелік стипендіатів рекомендованих конкурсною комісією на призначення стипендії міського голови «Кращий учень школи»

3

з/п

Навчальний заклад Прізвище, ім’я учня
1. ТНВК ШПЛ №2 Кітура  Лілія
2. ТСШ №3 Луцишин Тетяна
3. ТЗОШ№4 Кучеренко Тетяна
4. ТСШ №5 Шідловська Владислава
5. ТНВК ШЛ №6 Скрепецька Оксана
6. ТСШ №7 Костишин  Катерина
7. ТЗОШ №8 Коваль Дмитро
8. ТНВК ШЛ №9 Квасовський Дмитро
9. ТЗОШ №10 Огниста Анна
10. ТЗОШ №11 Орошкевич  Станіслав
11. ТНВК ШК Мохун Максим
12. ТЗОШ №13 Ільчишин Юлія
13. ТЗОШ №14 Грабчук Віра
14. ТНВК МЛ №15 Васьків Діана
15. ТЗОШ №16 Генсерук  Юлія
16. ТСШ №17 Пановик Петро
17. ТЗОШ №18 Бачинська Анастасія
18. ТЗОШ №19 Гонтар Олена
19. ТЗОШ №20 Сукач Софія
20. ТЗОШ №21 Войтович Софія
21. ТЗОШ №22 Правдива Анна
22. ТЗОШ №23 Ярош Тетяна
23. ТЗОШ №24 Хоменко Софія
24. ТЗОШ №25 Вар’ян Христина
25. ТЗОШ №26 Чубата Галина
26. ТЗОШ №27 Остапчук Софія
27. ТЗОШ №28 Гнатюк Анастасія
28. ТСШ №29 Дзюба Христина
29. ТУГ Томчук Євген
30. ТКГ Козловська  Христина
31. ТТЛ Самота Анастасія
32. ГГК «Гармонія» Балан Юлія

Фото  автора

2239

Залишити коментар

прайс-на-рекламу
rek
Схожі матеріали

Інші публікації автора