На Тернопільщині визначили кращого службового собаку (фоторепортаж)

1

На Тернопільщині проведено обласні змагання з багатоборства кінологів.

На базі Копичинської установи виконання покарань (№ 112) молодші інспектори-кінологи разом із своїми чотирилапими вихованцями демонстрували практичні навики набуті в результаті оперативно-службової діяльності.

Учасники змагань, виборюючи звання кращого, демонстрували загальний комплекс підготовки, що включав в себе рухи службового собаки в русі та на місці за командою або жестом кінолога, комплекс спеціальної підготовки: робота по сліду, вибір речі, пошук людини в автомобільному транспорті, обшук місцевості та затримання умовного злочинця, а також демонстрували підготовку та фізичну витривалість під час подолання смуги перешкод.

За підсумками запеклої боротьби та результатами суддівських балів було визначено призерів та переможця змагань: І-ше місце виборов прапорщик внутрішньої служби Копичинської виправної колонії (№ 112) Дмитро Жарков та його розшукова собака «Кеті», ІІ-ге місце виборов прапорщик внутрішньої служби Збаразької виправної колонії № 63 Павло Середа та його службова собака «Діна», ІІІ-тє місце посів прапорщик внутрішньої служби Копичинської виправної колонії (№ 112) Руслан Рогатин та його собака «Діна».

Переможці змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами, а завдяки обласній профспілковій організації жоден з учасників змагань не залишився без заохочувальних подарунків у вигляді спорядження для службових собак.