Теребовля - спортивна (фоторепортаж)

g75F4oVnIGo

День фізичної культури та спорту Теребовлянщина, що на Тернопільщині, зустріла низкою спортивно-масових заходів.  Ветерани і юні любителі фізичної культури та спорту мали змогу відсвяткувати це чудове та завжди позитивне свято по - спортивному!

10 вересня 2016 в місті  Теребовля Теребовлянський центр фізичного  здоров'я населення «Спорт для всіх» проводив турнір з міні - футболу серед ветеранів. В турнірі взяло участь 4 команди: с.Лошнів, с.Гумниська, с.Іванівка, та команда господарів з Теребовлі. Переможцем турніру стала команда з с.Гумниська, друге місце виборола  команда  м.Теребовля,  третє призове місце посіла команда із с. Іванівка.

Переможець  та призери турніру  нагородженні Кубком, медалями та грамотами.

11 вересня Теребовлянський центр фізичного здоров 'я населення «Спорт для всіх» проводив турнір з міні – футболу, присвячений Дню фізичної культури і спорту  серед дітей 2003 р. н. і молодші. В турнірі приймало участь 5 команд.

Перше  місце  виборола  команда ДЮСШ «Чемпіон», друге  місце здобула ДЮСШ «Нива», 3місце - ДЮСШ «Вікторія».

Одночасно з турніром з міні-футболу Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» організував проведення  турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд,  присвячений Дню фізичної культури і спорту.

У турнірі з волейболу серед чоловіків та жінок взяли участь по три команди. А результати  ігор виявились такими: