Тернопільська «Нива» змогла перервати «суху» серію волочиського «Агробізнеса» (відео)

_Futbol__Niva__z_Ternopolya_zmogla_pererva__suhu__seriyi_volochiskogo__Agrobiznesa___ViDEO__1_2016_09_11_11_15_58
Відбулися матчі 5 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів.

У Волочиську місцевий «Агробізнес» приймав тернопільську «Ниву». Якщо гості до цього мали в своєму активі лише чотири очки, то господарі - йшли зі стовідсотковим результатом - 9 очок із 9 можливих. До того ж, «Агробізнес» у трьох попередніх матчах не пропустив жодного голу, пише ye.ua.

«Грати проти насиченого захисту »Ниви« було непросто, - каже головний тренер »Агробізнеса« Андрій Донець. - Але ми все одно мали моменти, ось тільки забити не могли. А потім... тернополяни забили. Добре, що змогли відігратися».

«Нива» повела в рахунку на 61 хвилині, коли у воротах Сергія Чижа відзначився Назар Ільчишин. «Агробізнес» продовжив насідати на ворота гостей, але зрівняти рахунок ніяк не вдавалося. І лише на 95 хвилині матчу господарі, заробивши кутовий, змогли врятуватися від поразки. І знову забив Микола Темнюк, який стабільно забиває за «Агробізнес» в кожному матчі. Отож, 1:1. Попри нічию, команда з Волочиська продовжує посідати перше місце в групі 1.

Тернопільська «Нива» за результатами матчу посідає 7 сходинку турнірної таблиці, «Нива» Теребовля - 6.