«Тернопільводоканал» vs священиків: хто грає у футбол краще (фото)

ay3

Цими днями у м. Тернополі, в парку “Топільче”, відбувся товариський матч з міні-футболу між священиками Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та працівниками комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

Традиційно все розпочалося із спільної молитви та благословення на чесну та справедливу гру. Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь команди з “Тернопільводоканал ”. В другому таймі священики додали і могли принести перемогу, але нажаль на останніх секундах матчу пропустили гол у ворота і поєдинок закінчився з рахунком 6:6. Тоді відбувся третій, додатковий тайм, який так і не виявив переможця, де кожна команда забила по одному голу. Фінальний рахунок матчу - 7:7, де перемогла дружба, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

ay2
ay2

ay1
ay1

Після матчу директор “Тернопільводоканалу” п. Володимир Кузьма, подякував священикам, що відгукнулися на його пропозицію зіграти товариський матч, а також запропонував, щоб частіше були проведені такі футбольні зустрічі.