Спортсмена зі Збаража запросили у збірну України

11

Двоє вихованців тренерів Збаразької РК ДЮСШ Петра та Євгена Королів − Юрій Вовк і Мар’яна Козак − стали чемпіонами 22-го відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка, який відбувся в Броварах Київської області 24-25 вересня. У турнірі взяли участь 410 спортсменів.

Цікаво і приємно те, що наш земляк Юрій Вовк не лише став переможцем у ваговій категорії 35 кг, а й увійшов до складу збірної команди України для участі у міжнародному турнірі, який відбудеться в Ірані, в листопаді цього року, пише «Народне слово».

Мар’яна Козак виборола «золото» в категорії 70 кг.

22
22

Трохи не вистачило везіння, щоб отримати призове місце, Андрію Ткачу. Змагаючись у категорії 38 кг, він зайняв п’яте місце.

− Проте, − відзначив тренер Петро Король, − у даному випадку результат Андрія дуже високий, якщо врахувати, що учасників було багато, і всі вони дуже сильні.