Тернопільські борці стали призерами міжнародних змагань у Польщі

14716269_10207321949427633_267093219084325170_n

Четверо тернополян стали призерами міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Станіслава Реда в Польщі.

Павло Ільницький виборов перше місце у ваговій категорії до 24 кг, Єгор Тихий став чемпіоном у категорії до 33 кг, Василь Ільницький здобув золоту медаль у категорії до 58 кг, а Тарас Драбюк став срібним призером у категорії до 27 кг. Міжнародні змагання серед юнаків відбулися у Варшаві, на них з’їхалися кращі борці з Польщі, Білорусі, Литви та України. Цікавим є факт що турнір на високому організаційному рівні проходив у спортивному залі під одним із костелів польської столиці.

- Тернопільські борці представляли Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S” та ДЮСШ-1, тренує юних борців Валерій Красовський, - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Сцібайло.