У Тернополі  «Перші кроки» стартували на мікрорайоні «Сонячний» (фото)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 жовтня 2016 року змагання серед учнів  4-х класів „Перші кроки” стартували у мікрорайоні „Сонячний”. У  спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи №27 зібрались найсильніші та найспритніші представники  команд із восьми загальноосвітніх шкіл нашого міста: № 26, 19, 20, 29,11,27,28 та 21,  щоб показати свою майстерність та згуртованість.

Команди-учасники  самовіддано боролись  за вихід до  фінальних змагань, які відбудуться у цій  самій спортивній залі, але 28 жовтня цього року.

Спочатку кожен клас, одягнутий у однакову святкову спортивну форму,  під керівництвом учня представив комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки, яку діти намагались виконати „на відмінно”.  Потім розпочались естафети, в яких виступали „найспортивніші” п'ять хлопчиків та дівчаток від кожної школи. Вони змагались  бігу „змійкою”, естафеті зі скакалкою, „баскетбол”, веденні м’яча та „боулінг” .

Учасників змагань захопив цілий вир різноманітних емоцій, адже майже усі вони вперше представляли свої рідні школи на  таких представницьких міських змаганнях.  Ще довго тривали різноманітні естафети, а болільники палко підтримували своїх учасників.

Ось  і настав час нагородити команди – переможниці змагань серед учнів 4-х класів у мікрорайоні „Сонячний”. Перше місце з результатом 14 очок завоювала команда Тернопільської ЗОШ I-III ступенів №20,  друге місце набравши 17 очок, виборола Тернопільська ЗОШ I-III ступенів №28 – обидві команди вийшли до фінальних змагань. Третє місце з результатом 23 очка вибороли представники команди-господарки змагань – Тернопільської ЗОШ I-III ступенів №27.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я „Спорт для  всіх”.