Яка тернопільська школа найспортивніша? (фоторепортаж)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 жовтня 2016 року у  спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи №27 відбулись фінальні змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки». Змагання проходили в три етапи: перший – внутрішньошкільні змагання серед 4-их класів, другий – змагання серед класів переможців шкільних змагань, третій – фінальні змагання.

До фіналу потрапили по дві команди із тридцяти шкіл міста Тернополя, які виборювали це право у нелегкій спортивній боротьбі.  Вісім команд-учасниць фінальних змагань – це колективи  із загальноосвітніх шкіл № 17, 10, 24, 28, 7, 3, 6, 20 наполегливо готувались до найважливіших  змагань. Та  ось настав цей відповідальний та хвилюючий момент. Діти та вчителі в черговий раз повторювали комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки та готувались до естафет. Напруження відчувалось навіть у повітрі. Після жеребкування команди вийшли на старт, розпочалась спортивна боротьба. Діти з усіх шкіл нашого міста показували свої найкращі фізичні якості, рівень фізичної та морально-вольової підготовки. Якщо в когось щось не виходило на його етапі, діти намагались на це не зважати та впевнено продовжувати боротьбу за перемогу. Вчителі підтримували своїх дітей та допомагали порадами та усіляко підтримували свої команди.

Команди-учасниці виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки, далі змагались в бігу «змійкою», естафеті зі скакалкою, «баскетболі», веденні м’яча та «боулінгу».

Ось підійшла до завершення остання естафета та діти та вчителі з нетерпінням очікували на результати.

Переможцем фінальних змагань серед учнів 4-х «Перші кроки» міста Тернополя у 2016 році з результатом 12 очок стала Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа – ліцей №6 ім. Н.Яремчука», друге місце, набравши 12 очок виборола Тернопільська спеціалізована школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, третє місце завоювала Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28.