Оксана Бучко

Тернопільські футболісти виграли Міжнародний турнір у Ковелі

Тернопільська команда привезла перемогу з Міжнародного турніру «Кубок НТК Тайм». Наше місто представляли 16-річні вихованці ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Тренерами були Андрій Яблонський та Богдан Бучинський.

Змагання відбувалися з 1 до 4 грудня у Ковелі, що на Волині. Участь у турнірі взяли українські команди («Оболонь» Київ, «Волинь» Луцьк, «Опір» Львів, ФК «Люблинець» Ковель, «Парма» Київ, «КЗ ДЮСШ з футболу» Тернопіль) та два колективи із сусідньої Білорусі — «Динамо» Брест і ФК «Береза» Брестська область.

У півфіналі тернопільські футболісти забили п’ять «сухих» голів київській «Пармі», а у фінальній грі з рахунком 6:1 обіграли однолітків з брестського «Динамо». До слова, київська «Парма», обігравши згодом земляків з «Оболоні» — стала бронзовим призером Кубка.

Організатори змагань відмітили кращих гравців нашої команди. Так кращим гравцем турніру визнали Максима Проціва. Кращим нападником став Сергій Шергей, а кращим півзахисником – Роман Бодасюк.