Тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак здобула два «золота» і «срібло» чемпіонату України

ednak-2017-1-1

В Полтаві відбулися останні офіційні змагання України 2017 року з веслування на байдарках і каное – Командний чемпіонат України. Тернопільська веслувальниця, вихованка КДЮСШ з водних видів спорту та обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяна Єднак на цих змаганнях здобула дві золоті та срібну нагороди.

Звання чемпіонки України Тетяна виборола в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів, а на 1000-метрівці наша землячка лише трьома десятими секунди поступилася полтавчанці Діані Свірідовій. Відтак, у її здобутку – «срібло». Загалом, у цьому спортивному сезоні Тетяна Єднак завоювала на чемпіонатах та Кубку України десять нагород, з яких дві золоті, шість срібних та дві бронзові.