Тернопільські легкоатлети привезли із Києва колекцію кубків

кубок

Із відмінними результатами виступили тернопільські спортсмени на Кубку України з легкої атлетики, що відбувся у Києві в легкоатлетичному манежі ШВСМ.

Цьогоріч турнір проводили згідно з рейтингом легкоатлетів,  тож до змагань допустили всього дванадцятеро найкращих у своїх видах. Тернопільщину представили чотири учасники, й усі стали переможцями.

Так, студент ТНПУ ім. Гнатюка Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк) в стрибках у висоту з результатом 205 см став володарем Кубка, повідомили в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Студент ТНЕУ Сергій Крук (обласна ШВСМ, тренер Михайло Васірук), стрибнувши в довжину на 738 см, також не залишив своїм суперникам жодних шансів.

А Наталя та Іван Стребкові, вперше стартуючи в цьому сезоні, взагалі здобули сімейну перемогу (обласна ШВСМ, тренери І. Сташко  та О. Степанюк). Показавши час відповідно 9.24,08 сек та 8.15,82 сек, студенти ТНПУ забрали Кубки до сімейної колекції.