Футбольний клуб Тернопільщини переміг збірну Теофіполького району

30629283_602798026723631_3731578603079467008_n

Новачок першої обласної ліги ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» на власному, якісно підготовленому футбольному полі, 18 квітня зустрічався зі збірною Теофіпольського району (Хмельницька область). За домовленістю, матч тривав три тайми по 30 хвилин ігрового часу. Про це повідомляється на сайті ФФТО.

Як повідомив головний тренер лановецької команди Тарас Романюк, його підопічні святкували непросту перемогу – 4:3. Голи у переможців забивали: Руслан Баб’як-2, Віталій Сорочан, Тарас Свінціцький.

20 квітня за графіком у ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» проходитиме заявка, а вже у неділю, 22 квітня в підопічних Тараса Романюка дебютний поєдинок у першій лізі чемпіонату області. У групі «Б» вони на виїзді зустрічатимуться з ФК «Збараж».