Орест Сарматський

А нехай знають! Хлопці з Тернополя дали добрий урок чехам та молдаванам

орля

Завершився традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Орлятко-2018», який тривав упродовж трьох днів у  Тернополі.

Як повідомляє сайт Федерації греко-римської боротьби України, у турнірі брали участь понад 350 спортсменів із різних областей України та команди з Молдови й Чехії.

Чемпіонами турніру стали і п’ятеро тернопільських спортсменів. Це - Володимир Томбоштейн (вагова категорія 38 кг), Ігор Хмілярський (вагова категорія до 48 кг), Максим Радик (вагова категорія до 41 кг), Анатолій Паснак (вагова категорія до 38 кг), Степан Жмурко (вагова категорія до 38 кг). Переможцями змагань також стали: Владислав Поливко та Дмитро Мілов (срібло), Назар Бабінський (бронза).

Окрім цього, тернополяни перемогли у номінаціях  «За волю до перемоги» – Анатолій Паснак та «За кращу техніку» –  Максим Радик.

Переможців і призерів турніру нагородили грамотами, медалями, кубками та подарунками.