На ринку з’явилися яблука-смайли (Агро-новини)

Футбольна команда з Тернополя не виграла у грі з «ДСО-Поділля»

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» зазнала поразки під час зустрічі з «ДСО-Поділля».

Про це передає Спорт з посиланням на ФФТО.

Ціною двох травмованих гравців зуміла здобути важку виїзну перемогу команда “ДСО-Поділля” з Тернопільського району в протистоянні з молодим, але непоступливим ФК “Тернопіль-ДЮСШ” у рамках 5-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – 3:2.

Перед матчем у тренерського штабу “ДСО-Поділля” гостро стояло кадрове питання. Зокрема, оборонець і капітан команди Тарас Кормило пропускав поєдинок через дискваліфікацію, Артем Вітович травмований, Немо Шелії не зміг прийняти участі в матчі по сімейних причинах. І до того всього вже на початку зустрічі травмувався і змушений був завчасно покинути футбольне поле основний нападник Ігор Швець.

Так сталося, що за чотири хвилини в середині першому тайму футболісти “ДСО-Поділля” забили одразу три м’ячі. Спершу Владислав Левчик уник офсайдної пастки та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером муніципалів Володимиром Собчуком (0:1). За дві хвилини захисники господарів поля винесли м’яча, але зробили це не зовсім вдало і м’яч дістався до Віталія Мищишина, котрий практично з лінії штрафного майданчика поцілив у нижній кут воріт (0:2). І теж через дві хвилини Юрій Сорочан майстерно прийняв у повітрі м’яча та точно пробив метрів з 15-ти (0:3).

Ще до перерви молоді підопічні Андрія Яблонського один м’яч відіграли. Помилилися гравці оборонного плану “ДСО-Поділля”. Дмитро Стриєшин виконав невдалу передачу і Брайт Узонг Бенжамін реалізував вихід на одного голкіпера Олександра Чернятинського (1:3). А на початку другого тайму ще однією помилкою оборони гостей скористалися гравці ФК “Тернопіль”. Той ж Бенжамін практично вийшов сам на воротаря і записав на свій рахунок дубль (2:3). Після цього епізоду персонально проти нігерійського атакувального гравця став діяти граючий тренер гостей Андрій Гринченко, який більше не дав тому розвернутися, як було в попередніх двох епізодах.

До слова, у середині другого таймі у зіткненні з гравцем ФК “Тернопіль-ДЮСШ” травмувався ще один гравець “ДСО-Поділля” Віталій Мищишин і теж змушений був залишити футбольне поле. Після чого муніципали притиснули гостей до їхніх воріт, ті як могли відбивалися і врешті-решт зуміли відстояти мінімальну перемогу.

***

ФК “Тернопіль-ДЮСШ” – “ДСО-Поділля” (Тернопільський район) – 2:3 (1:3)

27 травня. Тернопіль. Стадіон “Топільче”. 400 гл. +28 град.

Судді: Олег Когут (Тернопіль), Юрій Королюк (В. Глибочок), Андрій Стасюк (Ланівці).

Суддівський спостерігач: Едуард Карапетян (Тернопіль).

ФК “Тернопіль-ДЮСШ”: Собчук, Німаш, Хавтур, Чопик, Сиротюк, Проців-к, Довгунь, Кравець, Шергей, Залізняк, Бенджамін.

“ДСО-Поділля”: Чернятинський, Скобляк, Андрій Гринченко, Левчик (Стецюк, 70), Алексевич, Сорочан, Стриєшин, Білик, Скибіцький, Паламар (Головко, 59), Швець (Мищишин, 11, Лема, 70).

Голи: Владислав Левчик (22), Віталій Мищишин (24), Юрій Сорочан (26), Брайт Узонг Бенжамін (40, 50).

Попереджені: В. Левчик (54), С. Шергей (69), А. Гринченко (78).