ФК «Ланівці» переміг «Гірників»

31131319_607811109555656_4011357681888526336_n

10 червня у матчі 7-го туру групи «Б» першої обласної ліги ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» (на фото) здобув перемогу над «Гірником» з Новосілки – 2:0. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Вболівальникам першого гола довелося чекати практично цілий тайм. Наприкінці першої 45-хвилинки господарі організували атаку правим крам. Ледь не від кутового прапорця Олександр Рахлецький зробив прострільну передачу, після якої Роман Бригадир «заніс» м’яча у ворота (1:0).

Гості у другому таймі пішли відіграватися і… пропустили ще один гол. За великого скупчення гравців обох команд у штрафному майданчику, м’яч потрапляв то до однієї, то до іншої команди, аж поки на його шляху не став капітан господарів Роман Журибіда, котрий мерів з п’яти ударом головою подвоїв перевагу ланівецької команди (2:0).