ФК «Вишнівець» переміг команду з Зборова

35383752_321054441763182_5500979690216620032_n

Футбольний клуб з Вишнівця після першої перемоги у чемпіонаті області набрав темп і в наступному 8-му турі декласував одного з лідерів – зборівський «Колос» – 4:0. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Вже у дебюті матчу вишнівецька команда повела в рахунку. На 9-й хвилині Михайло Вітерук прорвався правим краєм і зробив, чи то прострільну передачу низом, чи удар по воротах. Голкіпер «Колоса» Юрій Сурмай не зумів впоратися з м’ячем, очевидно, не встиг як слід згрупуватися, і від його рук м’яч потрапив у ближній кут воріт (1:0). Ближче до кінця першого тайму нападник ФК «Вишнівець» Дмитро Галадей пройшов по флангу та зробив прострільну передачу, яку замкнув Тарас Баделяка (2:0).

На цьому господарі зупинятися не збиралися і в другому таймі продовжувати гнути свою лінію. І вже на 53-й хвилині досягли свого. Євген Шербатюк зробив навісну передачу з правого краю і капітан команди господарів Назар Мельничук ударом головою переправив м’яча у сітку воріт (3:0). А добив деморалізованого суперника форвард вишнівецької команди Дмитро Галадей. У цьому епізоді дуже невдало зіграли захисники «Колоса», а воротар Сурмай не підстрахував своїх партнерів на виході (4:0).