Тернополянин представить Україну на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

31543176_451686755254169_6786462555800862720_n

Тернопільський легкоатлет завдяки перемозі у всеукраїнському змаганні поїде на Чемпіонат світу.

У Кропивницькому щойно завершився юніорський чемпіонат України з легкої атлетики. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, це був останній етап відбору, за підсумками якого сформовано список кандидатів для участі в чемпіонаті Світу серед юніорів (10-15 липня, Тампере, Фінляндія). Отже, за результатами змагань, до складу української збірної увійшов і тернополянин Василь Макух.

Маючи вже виконаний норматив в бігу на 100 м на попередньому турнірі, вихованцю обласної ДЮСШ та тренера Богдана Дуди – Василю Макуху, потрібно було зайняти перше або друге місце, щоб стати його учасником. З цим завданням Василь успішно впорався, фінішувавши першим в фінальному забігу з результатом 10.76 сек.

Також вдало виступили  у Кропивницькому ще двоє вихованців обласної ДЮСШ. Зокрема, Кравчук Владислав (тренери Дуда Богдан, Дуда Оксана) в бігу на 1500 м з результатом 3.59,17 сек став четвертим, а Паньків Христина (тренер Стефанишина Ольга) в бігу на 3000 м з перешкодами була п’ятою - 13.31,93 сек, повiдомили в управлiннi фiзичної культури та спорту Тернопільської ОДА.