Як зіграли тернопільські бійці із збірною з Івано-Франківська (фото)

2 (Copy)

Збірна Тернопільської області в рамках 9-го туру відкритого чемпіонату України «Героїв АТО» зустрічалась з командою «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Перед матчем нагороди отримали кращі спортивні журналісти м. Івано-Франківська.

Тернопільська команда вийшла на поле без чотирьох гравців основного складу. Протягом першого тайму, який проходив за явної переваги нашої команди, спочатку забракло влучності гравцю Василю Крочаку, за декілька хвилин капітан команди Олександр Пиж не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем прикарпатців. А за дві хвилини до закінчення першого тайму Анатолій Василько пробивав головою з метрів п’яти, але знову дива реакції продемонстрував воротар суперника.

Про те вже у другому таймі демонструвати своє вміння довелось тернопільському голкіперові Володимирові Раточка, який двічі парирував небезпечні удари прикарпатців. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок – 0:0.

Після 9 турів збірна тернопільських військовиків з 18 набраними очками займає друге місце,

Наступний тур команда Тернопількоі області проведе на міському стадіоні 4 серпня з командою міста Рівне.