ФК «Заводське» зіграло краще за команду суперників»(фото)

9

Один з лідерів групи «А» першої ліги чемпіонату області ФК «Заводське» на виїзді зіграв спаринг з лідером чемпіонату Заліщицького району – ФК «Товсте» і переміг суперника – 4:0. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області. Рахунок у матчі було відкрито на 21-й хвилині. Два гравці, які знаходяться у розташуванні заводської команди на перегляді, розіграли комбінацію, один вивів іншого віч-на-віч з голкіпером суперника і той скористався своїм шансом (0:1). На 31-й хвилині за гру рукою оборонця ФК «Заводське» було призначено пенальті, однак лідер ФК «Товсте» Олег Тракало (має досвід виступів за луцьку «Волинь» та одеський «Чорноморець») переграти воротаря суперника не зумів. Натомість на 37-й хвилині гості реалізували стандарт. Пішла передача з кутового, ще один гравець, який знаходиться у ФК «Заводське» на перегляді, перебуваючи спиною до воріт п’ятою забив красивий гол (0:2).