ФК «Копичинці» з легкістю отримали перемогу у футбольному турнірі

31949298_1842560335804917_7393841386098786304_n

У матчі 12-го туру групи «А» першої обласної ліги лідер ФК «Копичинці» без особливих проблем переміг на виїзді аутсайдера – бучацький «Колос» (3:0). Про це повідмляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Героєм матчу став центральний півзахисник копичинецької команди Володимир Леськів, котрий долучився до усіх трьох голів своєї команди. Гості перші два своїх м’ячі забили наприкінці першого тайму. Спершу за фол на Володимиру Леськіву арбітр з Теребовлі Ігор Садковський призначив пенальті, яке влучно пробив Роман Ватраль (0:1). Незадовго передачу Володимира Леськіва замкнув капітан гостей Ігор Сливка (0:2). А на десятій хвилині другого тайму ще один гольовий пас віддав Леськів, а втілив його в забитий гол нападник Роман Клак, котрий вийшов на заміну (0:3).