ФК «Копичинці» переміг команду з Мельниця-Подільської

3333

Лідер групи «А» першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Копичинці» без особливих проблем переміг у гостях ФК «Мельниця» з Мельниця-Подільської – 5:1. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Долю зустрічі було вирішено вже в першому тайму, коли його старті двічі відзначився Володимир Лськів. А загалом у першій 45-хвилин гри гості вразили ворота господарів чотири рази.

Після відпочинку команди забили у ворота одна одної по голу і з рахунком 5:1 завершився цей поєдинок. Відзначимо появу в складі ФК «Копичинці» братів Ігоря та Владислава Сороцьких, які після місячної перерви повернулися до стану копичинецької команди. Більше того, Ігор Сороцький у першому ж поєдинку відзначився забитим голом.