ФК «Колос» впевнено переміг молоду команду «Тернопіль-ДЮСШ»

52c01-Mjach

5 вересня, у 12-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області зборівський «Колос» за рахунком впевнено переміг ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – 3:0.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, на 79-й хвилині гості з Тернополя пропустили курйозний гол. Андрій Романішин зігравши на випередження запустив «свічу» в напрямку воріт ФК «Тернопіль-ДЮСШ». Їхній голкіпер Володимир Собчук довго приймав рішення йти на перехоплення м’яча чи ні, і в підсумку, коли таке рішення ним було прийнято, м’яч банально перескочив через нього і поцілив у сітку (2:0). А за кілька хвилин до завершення матчу нападник «Колоса» Володимир Турчак вдало зіграв на відскоку, вибіг з-за спин захисників і встановив остаточний рахунок у матчі (3:0).