Відомо в кого з правоохоронців Тернопілля «найшвидші ноги» (відео)

41524309_1809002399221514_4473828395838341120_n

Вчора, 11 вересня, на набережній Тернопільського ставу відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада-2018» серед правоохоронців краю.

Як повідомляється на сторінці поліції Тернопільської області у соціальній мережі, участь у змаганнях взяли 27 спортсменів з 6 команд. Серед учасників - колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.

Жінки та чоловіки долали відстань 1000 метрів. Також представники сильної статті змагалися з бігу на дистанції 3000 і 5000 метрів.

Перемогу в змаганнях здобула команда управління поліції охорони в Тернопільській області. Друге місце посіла команда управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. На третій сходинці – обласне управління патрульної поліції.

В особистому заліку серед жінок найкращий результат з кросу продемонструвала працівниця управління поліції охорони Христина Паньків. Серед чоловіків переможцями на дистанціях 1, 3 та 5 кілометрів відповідно стали: рятувальник Назар Даньків, співробітник підрозділу управління охорони Руслан Даньків та Андрій Теслюк з управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами та грамотами.