Тернопільські футбольні ветерани зіграли у Польщі

1_UrcPcEx

13-14 жовтня команда ветеранів, сформована на базі учасника чемпіонату Тернопільської області ФК «Гаї Шевченківські» взяла участь у міжнародному турнірі «Bescidy Cup» (35+) у польському містечку Устя-Горлицьке.

Між собою боролися 10 команд: 9 польських і 1 з Тернопільщини. Змагання проходили по круговій системі, кожен з кожним, два тайми по 12 хвилин, за схемою 6 гравців в полі плюс воротар, пише Федерація футболу Тернопільської області.

7
7

2_fTEJ0Sr
2_fTEJ0Sr

У перший ігровий день наші земляки провели шість матчів і по результатахбули на першому місці, та на наступний ігровий день далася взнаки накопичена втома (довга дорога та вік, бо тернополяни грали командою 40+, а суперники були молодшими). Футболісти не змогли відновитися до початку нового ігрового дня і в результаті отриманих двох поразок змушені були задовільнитись почесним четвертим місцем.

4_uhp5X3d
4_uhp5X3d

8
8

9
9

Після змагань спортсмени з Тернопільщини отримали запрошення на турнір у польське місто Вольчин, який відбудеться 1 травня 2019 року.