Тернопільські армрестлери привезли з Туреччини низку нагород

44764809_10214068478840300_6625214193425448960_n

Протягом 14-21 жовтня в Анталії тривав чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих, та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 1400 спортсменів з 55 країн світу, які розіграли 130 комплектів нагород. У складі збірної України з армспорту виступили і представники Тернопілля.

У чемпіонаті брали участь учні-спортсмени групи підготовки до вищої спортивної майстерності КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» Олег Петренко, Назарій Савелюк, Дмитро Шемчук, Павло Ковальчук, Сергій Точинський, Максим Поліщук та Юрій Селецький, яких готував до чемпіонату світу тренер-викладач школи, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи, абсолютний чемпіон світу серед професіоналів Андрій Пушкар, повідомляють в управлінні фізичної культури і спорту області.

Серед юніорів у ваговій категорії 70 кг на праву руку Сергій Точинський став срібним призером. Дмитро Шемчук у ваговій категорії 85 кг здобув дві медалі: на праву руку - срібну нагороду, а на ліву - бронзову. Ще одне «срібло» у ваговій категорії 85 кг на праву руку, але серед дорослих спортсменів, завоював Олег Петренко

Також Максим Поліщук і Юрій Селецький у своїх вагових категоріях посіли п’яті місця.

Варто додати, що Сергій Точинський та Дмитро Шемчук вперше виконали норматив «Майстра спорту України», а Петренко Олег виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу».