ФК «Копичинці» показали на що здатні

44974709_809580526057105_1542370872512217088_n

Найкращу гру в цьому сезоні продемонстрували футболісти ФК «Копичинці» у 5-му турі фінальної частини першої обласної ліги. І ця гра стала чемпіонською, адже після домашньої перемоги над ФК «Вишнівець-2» (4:0), копичинецька команда достроково, за тур до завершення першості, здобула звання найсильнішої у першій лізі.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області Долю матчу було вирішено вже в першому таймі, коли господарі поля відвантажили суперників три голи. Першим відзначився Микола Куріцький після прострільної передачі Володимира Леськіва (1:0). Далі вже сам Володимир Леськів ударом головою реалізував навіс зі штрафного Сергія Куріцького (2:0). І під кінець першого таймі після подачі кутового Ігорем Сливкою, то й ж Володимир Леськів і знову ударом головою забиває вдруге (3:0).П

Перемога 4:0 над своїм безпосереднім конкурентом на очах тисячної аудиторії місцевих шанувальників футболу принесла ФК «Копичинці» чемпіонське звання, яке стало заслуженим, адже команда з Копичинців цілий сезон до нього йшла і їхня гра й справді була найкращою серед команд-конкурентів.