Спортивний огляд тижня: тернополяни продовжують підкорювати вершини

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2

І знову тернопільські спортсмени не «пасуть задніх». Яскравим цьому доказом є численні перемоги й здобутки.

Футбол

4 листопада тернопільська «Нива» внічию зіграла з «Черкащиною» - 1:1. Голами відзначилися Бойко (80) та Литовченко (78).

4 листопада ФК «Івачів» став володарем першого суперкубка Тернопільського району імені Івана Білоуса.

7 листопада в 6-му турі чемпіонату України серед студентів зійшлися ФК «Кременець-Академія» та команда ТНЕУ. Остання виграла з рахунком 0:3.

10 листопада ФК «Колос» (Бучач) здобув кубок пам'яті Василя Іванціва.

Пауерліфтинг

На кубку України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату тернополянин Едуард Каськів виборов перше місце.

Баскетбол

На чемпіонаті України БК «Тернопіль-ТНЕУ» двічі переміг «Черкаських мавп».

Фрі-файт

Під час чемпіонату України з фрі-файту тернополяни стали одними з кращих. Так, «золото» здобули Олександр Небесний, Назарій Улішак, Любомир Кравченюк, Дмитро Вінницький та Назар Петрів. Другу сходинку між собою розділили Тарас Садов'як та Тимур Музиченко. «Бронзу» вибороли Роман Бойко, Владислав Митреньга, Артем Музиченко, Дмитро Кирея та Денис Обшарський.

У дорослому чемпіонату другу сходинку посів Олег Прокопів.

Шахи

На кубку Європи з шахів тернополянка Ольга Бабій посіла п'яту сходинку.

Греко-римська боротьба

На відкритому чемпіонаті рівненської ДЮСШ №1 нагороди здобули: Володимир Томбоштейн (41 кг) та Ілля Гавриляк (23 кг).

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Максим Радик та Степан Жмурко. Другу сходинку посіли Ігор Хмелярський та Дмитро Мілов. «Бронзу» вибороли: Арсен Товмасян, Анатолій Паснак, Ілля Павлович.

Вільна боротьба

Під час XVI відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Торські ігри» тернополянин Олександр Мельник посів третю сходинку.

Волейбол

«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» на чемпіонаті України умудрилася і виграти, і програти у поєдинку з «Університет-ШВСМ» (Чернігів) - 3:1 та 2:3.