Спортсмени з «Інваспорту» повернулися у Тернопіль з нагородами

48379502_1127941624080363_2784700032715063296_n

Троє спортсменів Тернопільського центру «Інваспорт» та ДЮСШІ стали учасниками чемпіонату України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку. Такі змагання відбулись у місті Кам’янське (Дніпропетровська область). Наші земляки завоювали одну золоту, одну срібну, дві бронзових медалі.

Учень Тернопільської ЗОШ № 26 Антон Шиманський, посів третє місце і здобув бронзову нагороду на дистанції 100 метрів вільним стилем(1.12,71); а на дистанції 50 метрів вільним стилем був четвертим (0.31,48) та вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Три медалі різного гатунку – золото, срібло і бронзу – завоював кандидат у майстри спорту Богдан Котляр (УОРА, S-4, SВ 3, SM-4-SM-5): І місце – 100 м в/с (2.00,83); 7 місце – 50 м брас (1.20,69); 4 місце – 50 м на спині (0.58,89), КМС, ІІ місце - 150 м к/п (3.41,09), КМС, ІІІ місце – 200 м в/с (4.21,63); 6 місце – 50 м в/с (0.57,50).

Учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Сергій Ткачук (УОРА, SВ 3) двічі був десятим – на 50-метровій дистанції брасом (1.39,09) та на 50-метровій дистанції вільним стилем (1.10,82).

Спортсмени тренуються під керівництвом Ольги Федчишин, інформує обласне управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.