Оксана Бучко

Тернополянин привіз «золото» з лижних перегонів

50618269_1150880041786521_1940821869099745280_n

Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху нещодавно завершився на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю. У змаганнях брали участь понад 30 спортсменів з 6 регіональних центрів «Інваспорт» – команди з Києва, Київської,Сумської, Львівської, Чернігівської та Тернопільської обл.

Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагалося двоє спортсменів – заслужений майстер спорту України Андрій Андріїши та Юрій Каськів, повідомляє спільнота центру.

Заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин на дистанціях гонка класичнем стилем – 10 км завоював золоту нагороду,  спринт класичнем стилем – пролог завоював золоту нагороду, гонка вільним стилем 15 км (мас-старт) завоював срібну нагороду.

50602337_1150879941786531_74477567591055360_n

Юрій Каськів на дистанціях спринт класичнем стилем – пролог посів 6 місце, у гонці класичнем стилем –10 км також посів 6 місце.

В складі національної Дефлімпійської команди України з лижних перегонів ЗМСУ Андрій Андріїшин тепер готується до участі в ХІХ зимових Дефлімпійських іграх в Італії, що відбудуться в грудні 2019 року.

Тренує Андрія Андріїшина заслужений працівник з фізичної культури і спорту України та заслужений тренер України Віктор Федорчак.