Заліщицький «Дністер» переміг свого опонента

1

Сьогодні, 16 лютого, заліщицький «Дністер» на головній спортивній арені міста у спарингу зустрічався з командою «Пробій» з Городенки (Івано-Франківська область) і переміг опонента – 2:1.

Як розповів головний тренер команди Євген Радкевич, матч видався бойовим, якщо у першому таймі команди грали на рівних, то після перерви за рахунок замін заліщицька команда заграла активніше і голкіперу суперника довелося добряче попотіти.

У першій 45-ти хвилинці кожен з суперників відзначився по разу. Рахунок відкрили «дністряни». Після того, як воротар суперника м’яча відбив, його доправ у ворота Богдан Забарило (1:1). Гості відігралися красивим ударом зі штрафного метрів з 20-ти у ліву «дев’ятку» (1:1). А перемогу «Дністру» у другому таймі. приніс Дмитро Імангулов, котрий замкнув дальню штангу після прострілу з лівого краю атаки (2:1), інформують на сайті Федерації футболу Тернопільської області.