/ //Спортивний огляд тижня: юний тернополянин став найкращим у світі з вільної боротьби

25 Червня 2019, Вівторок


Анонс
У Байковецькій ОТГ хочуть залучити молодь до життя громади та створити умови для її розвитку

Футбольна команда з Тернопільщини стала призером міжнародного турніру (фото)

На Теребовлянщині відбулись спортивні випробування (фото)

24 Червня 2019, Понеділок


Медики з Івано-Франківська відвідали Зарваницю (фото)

Погода
Погода у Тернополі 25 червня

Фотофакт
У Ланівцях спортивний майданчик перетворився на хащі (фотофакт)

Тернопіль протягом року став значно прозорішим

Відео
Поблизу Тернополя невідомі викрали з салону авто понад 30 тисяч доларів (відео)

На Тернопільщині людям надокучають кліщі та кишкові інфекції

Фотофакт
На одній із вулиць на тернополян чатує небезпека (фотофакт)

Жінка поїхала у Тернопіль та зникла безвісти (фото)

Фотофакт
Тернопільський «Красунчик дня»

Тернополянам варто остерігатися небезпечних дарунків лісу

Молодик із наркотиками, втеча із місця аварії та п’яні водії: як пройшли вихідні на Тернопільщині

Що робить давні тернопільські балясини неповторними? (фото)

На  Тернопільщині скасували три незаконні постанови суду щодо порушників

Фермер в Криму збудував мавзолей Путіна (Агроновини)

Жінка, яка зранку потрапила під колеса тролейбуса, померла у лікарні

Це цікаво
Тернополяни можуть скористатись порадами для лінивих вчителів

У Тернополі є кілька вакансій на 30 тисяч гривень

Пропаганда відхилень: враження тернопільських активістів від столичного маршу за рівність

Фотофакт
Для тернополян облаштовують велодоріжку лісом (фотофакт)

На Тернопільщині триває спецоперація «Мак»

Не виходила на зв’язок два дні: патрульні знайшли літню тернополянку у замкненій квартирі

У Тернополі хочуть мати інноваційний екопарк

Терміново
Рятувальники попереджають жителів Тернопільщини про підйом рівня води в області

Власників елітних авто на Тернопільщині змусили розщедритися

Фотофакт
У Тернополі під колесами тролейбуса опинилася жінка (фотофакт)

Тернополяни вимагають встановити світлофор на місці де трапилось ДТП

На Тернопільщині декілька днів розшукують чоловіка (фото)

Фотофакт
Герб Тернополя замайорів на найвищій точці світу (фотофакт)

Про безпеку міста подбали представники місцевого самоврядування

Спортивний огляд тижня: тернопільські атлети найкращі в Україні

Відома дата безкоштовної обов’язкової вакцинації домашніх тварин у Тернополі

На Кременеччині вперше проведуть екстрим-ралі 

Тернополяни можуть заробити на подорожах

Фотофакт
У Тернополі можна пограти теніс дешевше (фотофакт)

Вогонь охопив житлову будівлю на Тернопільщині, є загиблий (фото)

Фоторепортаж
Тернопільське «Опілля» допомогло втамувати спрагу рибалкам з різних куточків України (фоторепортаж)

Відео
Тернопільські поліцейські зняли соціальний ролик, який змушує замислитись (відео)

Тернополянам на замітку: невтішні прогнози експертів валютного ринку

Фотофакт
На Тернопільщині скаржаться на розкидану посеред тротуару бруківку (фотофакт)

Водії тернопільських маршруток ігнорують правила

Фотофакт
Мешканці Бучача просять вжити заходів задля їхньої безпеки (фотофакт)

Фотофакт
У Тернополі майже на кожному будинку рекламують наркотики (фотофакт)

Фотофакт
У Тернополі паркуються на пішохідному переході (фотофакт)

Це цікаво
24 червня в історії Тернопільщини

Анонс
Мешканців Хоростківської ОТГ запрошують на День громади

У Зарваниці відбулася Перша проща державних службовців (фото)

Спортсмени з Тернопільщини вибороли путівки на чемпіонат Європи серед молоді

23 Червня 2019, Неділя


Школярі із Тернопільщини побачили щось цікаве (фото)

Погода
Погода у Тернополі 24 червня

Спортивний огляд тижня: юний тернополянин став найкращим у світі з вільної боротьби

Тернопільські спортсмени не перестають приємно радувати вболівальників. Доказами цьому є численні нагороди та перемоги. 

Біатлон

На Кубку світу тернополяни:

* у спринті Дмитро Підручний став 33-м;

* у гонці переслідування Дмитро Підручний – 14-й;

* в одиничній змішаній естафеті Дмитро Підручний піднявся на шосту сходинку.

Футзал

16 лютого «Дністер» обіграв франківський клуб «Пробій» – 2:1.

16 лютого ФК «Дворіччя» поступилося «Максиму» – 2:10. Голи: Володимир Ланковський-2 – Ярослав Бутковський-5, Денис Бідулька-4, Володимир Онуфреїв.

16 лютого «Jupiter» програв «Новій Пошті» Біла – 4:6. Голи: Роман Бодасюк-3, Денис Гончар – Олег Сліворський-3, Роман Маслянко-2, Юрій Пилипко.

16 лютого ФК «Озерна-2» поступлося «Largo» – 2:3. Голи: Олег Табія, Ярослав Горохівський – Іван Капеняк-3.

16 лютого «Терен» програв «Західхлібзбуту» – 2:5. Голи: Олег Двуліт, Володимир Антошків – Володимир Гулюк-2, Володимир Дитиняк, Андрій Заверуха, Віктор Захарків.

16 лютого «Сирна хата» поступилася «Меліоратору» – 5:6. Голи: Олег Стирчак-3, Дмитро Бурко, Юрій Цимбалюк – Віталій Гончар-2, Ігор Вітушинський, Роман Драбовський, Олег Лис, Василь Савор.

16 лютого «Себн-2» розгромив «Тернопільський кар’єр» – 5:0. Голи: Василь Кушнір, Максим Гірчиця, Олег Прокоплюк, Володимир Висоцький, Олександр Рахлецький.

16 лютого ФК «В. Гаї» обіграли «Кореспондент» – 7:5. Голи: Роман Гуль-4, Андрій Хома-2, Володимир Онищук – Андрій Ваврик-2, Андрій Мартинюк, Василь Пізняк, Денис Лучка.

16 лютого ФК «Копичинці» перемогли «Інтеграл» – 6:2. Голи: Іван Городинський-2, Володимир Леськів-2, Ярослав Шпікула, Віктор – Назар Осецький, Степан Лакоцький.

16 лютого «Гірник» переміг «Wyscout» – 6:2. Голи: Олег Тихоліз-2, Володимир Федун, Ігор Барановський, Віталій Хоменко, Степан Римар – Іван Бабій-2.

16 лютого «Стандарт-Добрий Самарянин» поступився «AUTOCENTR 88» – 1:4. Голи: Микола Жук – Тарас Літинський, Павло Слободян, Роман Снятовський, Дмитро Снятовський.

16 лютого «Вікторія» програла «Файному Місту» – 5:10. Голи: Андрій Брегін-3, Михайло Саїк, Дмитро Лопушняк – Назар Микичак-8, Віктор Божко-2.

16 лютого «Добра піца» обіграла ФК «Заруддя» – 8:3. Голи: Юрій Бібій-3, Андрій Білик-3, Іван Мусій, Іван Бабуняк (а/г) – Андрій Лис, Ігор Нечай, Іван Бабуняк.

16 лютого «Агрокомплекс Івачів» поступився «ТДВ Булату» – 4:8. Голи: Віталій Лобас-3, Юрій Соколовський – Ігор Козелко-2, Сергій Савка-2, Василь Чорний, Андрій Цюман, Михайло Забитівський, Василь Бардалин.

17 лютого ФК «Козова» поступилася «Поділлю» – 4:5. Голи: Андрій Даньків-2, Володимир Габрук, Тарас Шимонович – Віктор Сайчук-3, Павло Кривий-2.

17 лютого БФ «Апостол» програв «Зорі» – 1:7. Голи: Володимир Грабчак – Андрій Артим-4, Богдан Городовий, Олексій Штогун (а/г).

17 лютого «Заводське» обіграло «Озерну» – 4:2. Голи: Юрій Заставецький-3, Ігор Сороцький – Олег Хромий, Андрій Блакита.

17 лютого «Майбутнє сиріт» перемогло «Віго-Острів» – 3:0 (неявка команди «Віго-Острів»).

17 лютого «Медобори» розгромили ФК «Ланівці-ОТГ» – 6:2. Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Денькович-2, Андрій Кондзьолка, Іван Добривода – Олег Войцещук, Сергій Чабай.

17 лютого «ДСО» поступилося «Вікторії» – 6:11. Голи: Назар Головко-2, Тарас Дурай-2, Тарас Кормило, Андрій Капелян – Василь Дзюба-3, Юрій Процик-2, Андрій Богач-2, Андрій Долинний, Микола Гнатишин, Роман Шиптицький, Андрій Кравчук.

17 лютого «Алюр» поступився «Себн-Скрині» – 1:5. Голи: Петро Скобляк – Валентин Білик-2, Віталій Паперовський, Павло Данилюк, Руслан Луцик.

17 лютого «Айва» обіграла «Панораму» – 6:3. Голи: Олександр Кеня-2, Павло Чеснік, Василь Пшеничний, Віталій Давидюк, Владислав Тимощук – Руслан Турчин-2, Андрій Ніков.

17 лютого УПП розгромило «Юніорів» – 7:2. Голи: Дем’ян Репела-3, Петро Климюк-2, Йосип Репела, Ілля Старченко – Віталій Тригуба-2.

17 лютого «Інваспорт» переміг «Сокіл» – 6:5. Голи: Іван Кілик-2, Мирослав Танчик-2, Володимир Михальчук, Іван Бас – Остап Башняк-3, Максим Шадюк-2.

Греко-римська боротьба

На Чемпіонаті Тернополя понад 30 юних борців отримали нагороди різних ґатунків.

Вагова категорія 23 кг:

1 місце – Вячеслав Кушик

2 місце – Ілля Гавриляк

3 місце – Михайло Вакштейн

Вагова категорія 25 кг:

1місце – Матвій Кротюк

2 місце – Олександр Лабек

3 місце – Дмитро Шпирко

Вагова категорія 27 кг:

1 місце – Едуард Струс

2 місце – Володимир Терлецький

3 місце – Денис Сосенко

3 місце – Дмитро Сукач

Вагова категорія 29 кг:

1 місце – Богдан Бендіна

2 місце – Андрій Ігнатов

3 місце – Олексій Рибін

Вагова категорія 32 кг:

1 місце – Ігор Андрейчик

2 місце – Канан Насіров

3 місце – Володимир Мушій

Вагова категорія 35 кг:

1 місце – Владислав Кротюк

2 місце – Богдан Мацьо

3 місце – Андрій Мандибура

Вагова категорія 38 кг:

1 місце – Віталій Городиловський

2 місце – Максим Лотоцький

3 місце – Юрій Романко

Вагова категорія 41 кг:

1 місце – Денис Кулик

2 місце – Іван Верхоляк

3 місце – Олег Тріль

Вагова категорія 44 кг:

1 місце – Станіслав Лех

2 місце – МаркГерач

3 місце – Ілля Бурак

3 місце – Юрій Солянніков

Вагова категорія 47 кг:

1 місце – Віталій Новосад

2 місце – Денис Олійник

3 місце – Євген Шокутько

Вагова категорія 53 кг:

1 місце – Ярослав Бородай

2 місце – Назар Царюк

3 місце – Максим Лисий

Вагова категорія 59 кг:

1 місце – Владислав Демченко

2 місце – Леонід Шостак

Вільна боротьба

На ІІ Міжнародному турнірі з вільної боротьби збаражчанин Владислав Хариш виборов золоту нагороду.

На ІІ міському турнірі пам’яті бійця батальйону «Збруч» Павла Римара тернополяни посіли такі місця:

2009-2010 р.н.

23 кг:

І – Юрій Рабський (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІ – Марк Прохоренков (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІІ – Йосип Стецький (Підволочиськ)

ІІІ – Олександр Соцький (Борщів-Скала Подільска)

25 кг:

І – Олег Рись (Вишнівець)

ІІ – Роман Левчук (Збараж)

ІІІ – Ілля Уханов (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Віталій Горошко (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

27 кг:

І – Олександр Смакула (Збараж)

ІІ – Олександра Черевата (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Віталій Ткач (Збараж)

ІІІ – Арсен Яворівський (Збараж)

29 кг:

І – Станіслав Бак (Вишнівець)

ІІ – Богдан Стуринівський (Підволочиськ)

ІІІ – Назар Кіцкай (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Олег Кирик (Збараж)

32 кг:

І – Ігор Захарків (Збараж)

ІІ – Давид Хаєцький (Підволочиськ)

ІІІ – Назар Гуска (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІІ – Станіслав Соцький (Борщів-Скала Подільська)

2007-2008 р.н

35 кг:

І – Тарас Драбюк (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Володимир Кутник (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Влад Модний (Вишнівець)

ІІІ – Арсен Пелехатий (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

38 кг:

І – Ростислав Давибіда (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Назар Логойда (Підволочиськ)

ІІІ – Олександр Гуцул (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Назар Комаровський (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

41 кг:

І – Дмитро Патиковський (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІ – Василь Салдан (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІІ – Дмитро Діваков (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

44 кг:

І – Артур Краєвський (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Арсен Яблонський (Збараж)

ІІІ – Марк Лаврін (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)

ІІІ – Віктор Май (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

48 кг:

І – Назар Таран (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Олег Негела (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Вадим Дольний (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

Легка атлетика

На Чемпіонаті України з легкої атлетики срібну медaль в бігу нa 800м з oсoбистим дoсягненням 2.11,75сек вибoрoлa Oксaнa Дoлинчук (Більчaк). У штoвхaнні ядрa з результaтoм 17.22м брoнзoвим призерoм стaв Oлексaндр Шилівський.

Фото з відкритих джерел

122

Залишити коментар

  Коментарі Facebook

Схожі матеріали
Інші публікації автора