В Теребовлі завершився фінал Кубка району з міні-футболу

1

В Теребовлі, на міському стадіоні «Колос» з 3 лютого до 10 березня організовували проведення Фіналу Кубка з міні-футболу.

Відбувались змагання щосуботи та щонеділі, і учасниками було 25 команд. Відтак, результатом футбольних баталій, які тривали більше місяця, стала перемога команди село Гумниська, на другому місці село Долина; третє місце здобула «Бровар» із села Ласківці; а четвертими стали футболісти із Микулинець. Команда-переможець нагороджена Кубком, грамотами та медалями, команди призери медалями та грамотами.

Кращим воротарем став Бодак Назарій з команди Гумниська, кращим гравцем турніру відзначений Сирник Віктор (команда Микулинці), кращим бомбардиром - Гнатишин Павло, додають на сайті Тернопільської ОДА Управління фізичної культури та спорту.