Тернопільська веслувальниця виборола «срібло» на змаганнях у Туреччині

1552823536_gloriacup_04

Веслувальна збірна України перебуває зараз в Туреччині на тренувальному зборі. Наша команда мала можливість взяти участь у других за заліком змаганнях «Gloria Cup», що відбулиця 16 березня у турецькому Белеку під егідою Міжнародної Федерації каное. Більше того, їй вдалося завоювати командний трофей регати.

Про це повідомляє обласне управління фізичної культури і спорту з посиланням на Федерацію каное України.

Цього року у перегонах брали участь 160 спортсменів з 11 країн (Туреччини, Казахстану, України, Білорусії, Сербії, Великобританії, Хорватії, Латвії, Болгарії, Естонії та Данії). Веслувальники боролися за перемогу на дистанції 5000 м.

У перегонах байдарочниць відзначилась у змаганнях срібною нагородою тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак. Виступаючи у категорії «молодь», наша землячка посіла друге місце (24.28,12). А першою, до речі, фінішувала її колега по команді Наталія Докієнко (24.17,39).

До речі, серед жінок відома українська байдарочниця Марія Повх також піднялася на третю сходинку (23.53,41), пропустивши Міліцу Старович та Крістіну Бедекс із Сербії. Серед каноїстів першим став українець Юрій Вандюк (24.15,68), Віталій Вергелес був третім (24.54,46). У змаганнях жінок Людмила Лузан фінішувала третьою (27.53,30), попереду - Ольга Клімова та Альона Ноздрьова з Білорусі.