Спортивний огляд тижня: тернопільські борці найкращі у світі

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1

Спортивний рік лише набирає обертів, однак тернополяни активно виборюють нагороди. Минулого тижня чи не найбільше їх наших борців.

Футбол

26 березня «Збруч-Агробізнес» з Підволочиська впевнено переміг «Панораму» з Млинівців (Зборівський район) - 4:0.

28 березня ФК «Козова» зіграла в нічию з підгаєцькою «Нивою» - 1:1.

28 березня ФК «Бережани» обіграли нараївську «Галичина» - 5:0.

29 березня підволочиський «Збруч-Агробізнес» обіграв «Гірник» з Новосілки - 2:0.

30 березня «Арсенал» (Білокриниця) поступився ФК «Вишнівцю» – 0:2.

30 березня «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) обіграв «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 2:0.

30 березня ФК «Тернопіль-ДЮСШ» поступився «Ниві» (Теребовля) – 0:2.

30 березня «Юність» з Горішньої Слобідки (Монастириський район) зіграла в нічию з ФК «Трибухівці» (Бучацький район) – 0:0.

30 березня «Панорама» (Млинівці) поступилася «Колосу» (Зборів) – 0:5.

30 березня «Вся Україна – Колос» з Бучача виграла у дебютанта другої обласної ліги – «Галичини» - 5:2.

31 березня ФК «Бережани» обіграли «Касів» з Бовшова - 4:1.

31 березня «Поділля» з Васильківців (Гусятинський район) розгромило «Бастіон-1427» з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) – 6:1.

31 березня ФК «Ланівці-ОТГ» переміг ФК «Збараж» - 3:1.

31 березня чортківський «Кристал» переміг «Скалу-Айву» - 1:0.

Пауерліфтинг

На відкритому Кубку СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу тернополяни були серед кращих. Так, Альона Канюка зайняла перше місце з результатом 322,5 кг, здобувши золоту нагороду. «Золото» дісталося і Назарію Руцькому, який набрав в сумі 497,5 кг. Ще одну медаль – бронзового ґатунку, виборов Вадим Гаврилюк з результатом 592,5 кг.

Шахи

Студентки факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка перемогли у місцевому турнірі з шахів.

Волейбол

Команда Теребовлянської ДЮСШ виборола кубок Теребовлянської Об’єднаної Територіальної громади з волейболу серед команд чоловіків.

Модельний фітнес

Тернополянка Дарія Побер вдруге стала чемпіонкою світу з модельного фітнесу.

Греко-римська боротьба

Тернополянин Максим Радик виборов «бронзу» на Міжнародному турнірі «Надія-2019».

На Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби «Grand Prix Chomutov-2019» збірна України, у складі якої були і тернополяни, виборола першість.

На чемпіонаті України Микола Василик став другим у вазі 61 кг. «Бронзу» здобув Вадим Балабан (70 кг).

На юніорському чемпіонаті України Олег Дикий посів третє місце.

Волейбол

«Галичанка» двічі поступилася «Білозгару» - 1:3 та 0:3 відповідно.

Дзюдо

Тернополянка Тетяна Костенко стала сьомою на чемпіонаті України.

Шашки

На чемпіонаті України з шашок-100 представників тернопільського центру «Інваспорт» показали непогані результати. Бронзовим призером чемпіонату став Назарій Хом'як, який змагався у категорії U-23. Також він став 22-им у категорії чоловіки. Ростислав Паньків посів 4-те місце у категорії U-23 та 28-ме серед чоловіків. Також у категорії чоловіки десятим став Сергій Карагодін. Серед жінок Марія Джерелейко посіла п'яте та 16-те місця, а Лариса Харчук стала четвертою.