/ //На 60-річний ювілей ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» – «Бережанський агротехнічний коледж» завітали випускники (фоторепортаж)

18 Червня 2019, Вівторок


Як тернополянам вберегти шкіру під час засмаги

Це цікаво
18 червня в історії Тернопільщини

На Тернопільщині відбулась виставка «Перші марки Української держави 1918-1923 рр.» ( фото)

На Тернопільщині відбулася Ювілейна піша проща членів спільноти «Подружні зустрічі» (фото)

Солодка година – для підопічних відділення денного перебування «Центр надання соціальних послуг» Шумської ОТГ (фото)

17 Червня 2019, Понеділок


Кілька сотень медиків прибули до Зарваниці щоб взяти участь у професійній прощі (фото)

Погода
Якщо на Дорофія сонце парить і тиша в повітрі, можна готуватись до грози

На Тернопільщині хочуть «запрягти» вітер

Це цікаво
47 країн тернополянки Наталі Вихристюк (фото)

Відео Фоторепортаж
Співачка «на мільйон» запалювала на Тернопільщині (фото, відео)

Фотофакт
Тернопільська «Красуня дня»

Тернополян закликають напоїти тварин у спеку

Тернополяни можуть обрати в Україні вузи із списку кращих у світі

Кольоровий мінімалізм тернопільських вулиць (фото)

Як тернопільським вчителям навчити слухати іноземною мовою

Тернополяни нехтують зарплатою у 40 тисяч

На Лановеччині худобу рятували з болотяної пастки 

Дах Чортківського костелу стане золотим. Чи надовго?

Відео Фоторепортаж
На Тернопільщині встановили ще одну статую Христа Спасителя (фоторепортаж, відео)

Від журналістики до блогерства: тернополянка Наталя Литвин про успіх в Інстаграмі

Погода
Незабаром погода на Тернопільщині зміниться: очікують на грози та град

На Тернопільщині наповнили вином чашу княжих дружинників (фото)

Спортивний огляд тижня: тернополяни – найкращі в усьому світі одразу в кількох дисциплінах

Сезон кісточкових почався з рекордного імпорту (Агроновини)

На Тернопільщини більше ста осіб змінили місце голосування на парламентських виборах

На Тернопільщині можна побачити «Лемківські пацюрки»

На Тернопільщині пройшов тренінг для секретарів сільських рад (фото)

Переможець Кулінарного Кубку в Тернополі приготував коропа з хлібним желе та чіпсами (фото)

Це цікаво
17 червня в історії Тернопільщини

16 Червня 2019, Неділя


Усе про тварин і «гуманітарку» розповіли на Тернопільській митниці

Фоторепортаж Це цікаво
Тернопіль на межі. Для цього варто тинятись вулицями в спеку (фоторепортаж)

Фоторепортаж
У Чорткові спекли найбільшу круглу піцу в Україні (фоторепортаж)

Фоторепортаж
На Півмарафоні найшвидшим був житель Тернополя (фото)

На сплату штрафу жителям Тернопільщини дають лише 10 календарних днів

Фотофакт
Тернополянка показала, як продавці квітів обманюють своїх клієнтів (фотофакт)

Громади на Тернопільщині тепер мають грошей стільки, що раніше і не мріяли

До кінця літа ціни на овочі знизяться на 30% (Агроновини)

Фоторепортаж Це цікаво
Металеві прикраси Тернополя (фоторепортаж)

Тернопільські випускники можуть дізнатись свій рейтинговий бал з математики

Між селами у Тернопільському районі – страшна картина

Це цікаво
16 червня в історії Тернопільщини

На Тернопільщині відкрили сервісний центр, який якісніше надаватиме послуги (фото)

Фоторепортаж
У Великогаївській ОТГ відбувся фестиваль «Позитивних емоцій» (фоторепортаж)

Спортсмен з Тернопільщини виборов золото на чемпіонаті України

15 Червня 2019, Субота


Зарваницю відвідали паломники зі Словаччини (фото)

Погода
Погода у Тернополі 16 червня

До межі з Тернопільщиною упродовж 120 км нестимуть чудотворну ікону

Тернополянка закликає перестати відвідувати дельфінарії

Поновлення строку на прийняття спадщини

Тернопільський Півмарафон цього разу завершать Океаном музики

Анонс
Тернополян просять принести книги… для собак і котів

На Кулінарний Кубок Заходу до Тернополя приїхало понад 50 кухарів (фото)

На 60-річний ювілей ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» – «Бережанський агротехнічний коледж» завітали випускники (фоторепортаж)

На 60-річний ювілей ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» - «Бережанський агротехнічний коледж» завітали випускники (фоторепортаж)

Наш навчальний заклад має велику історію та славні традиції і варто зауважити, що творять цю історію його викладачі, студенти та випускники. Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас усіх.

14 травня 2019 року з нагоди 60-річного ювілею навчального закладу відбулась зустріч випускників різних років та поколінь – Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, Бережанського агротехнічного коледжу, Бережанського агротехнічного інституту.

Відкрили ювілейну зустріч випускників директор Бережанського агротехнічного інституту Жибак Мирон Миколайович та директор Бережанського агротехнічного коледжу Пилипишин Світлана Ігорівна, які привітали гостей, зробили короткий екскурс в історію розвитку навчального закладу та розповіли про теперішні наші досягнення та здобутки.

В ході зустрічі кожен бажаючий мав змогу привітати колег та поділитись своїми спогадами про студентське життя, яке проходило у стінах alma mater.

Розпочали свої виступи випускники – механіки. Зокрема, Озімко Євген Григорович, директор представництва ТОВ «Ерідонтех», який подякував в першу чергу за запрошення та поділився спогадами про роки навчання і розповів про теперішню свою професійну діяльність.

Боднарчук Сергій Андрійович, радник голови Бережанської райдержадміністрації, згадав окремі цікаві епізоди студентського життя та дозвілля.

Про свій життєвий шлях після закінчення Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства розповів Паньків Ярослав, а його музичне вітання стало приємним сюрпризом для присутніх.

Надалі естафету виступів прийняли випускники-енергетики. Остапюк Володимир Олександрович, помічник голови правління генерального директора з питань охорони праці ВАТ «Тернопільобленерго», значні професійні досягнення якого та багатий життєвий досвід нікого в залі не залишили байдужим. Крім своєї основної професії Володимир Олександрович пише чудові вірші, тому було надзвичайно приємно отримати в подарунок його поетичні збірки. Директор Львівських магістральних електричних мереж ДП «Укренерго» Хома Іван Васильович згадав про незабутні роки навчання, особливу вдячність висловив своєму куратору Дарморісу Петру Михайловичу та іншим викладачам.

Від приємних, теплих спогадів та побажань Тремби Галини Ігорівни, методиста навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області, випускниці відділення електрифікації сільського господарства у багатьох присутніх на очах забриніли сльози. Як дороговказ для майбутніх поколінь прозвучали її прекрасні слова: «Всі навики, які дав мені технікум, я використовую в своєму житті. Бажаю Вам бути веселими, щасливими. Живіть в добрі, сьогоднішнім днем, але пам’ятайте минуле».

Лілія Слободна, яка від студентських років і до сьогодні зачаровує своїм чудовим голосом, крім спогадів про роки навчання та слів вдячності подарувала присутнім душевну українську пісню.

Від випускників-економістів виступив Валов Олег Володимирович –  заступник голови Тернопільської облдержадміністрації. Зробивши короткий екскурс в минуле, побажав навчальному закладу сьогодні вижити і покращити свій статус, наголосив, що наш заклад є одним із найкращих в області. А на завершення додав: «Я горджуся тим, що тут навчався».

Керуючий Бережанським відділенням ПАТ «Приватбанк» Корнелюк Роман Володимирович назвав сьогоднішню зустріч святом єднання різних поколінь. Також відмітив, що найкращі роки свого життя провів в цих стінах і запропонував зробити зустріч «Сім’ї випускників: діти – батьки».

Юрій Лаврик, підприємець, колишній кращий студент та «король гумору» економічного відділення, а пізніше факультету з особливою теплотою згадав своїх наставників, котрі своїми порадами та особистим прикладом допомагали долати всі життєві негаразди і спонукали до нових успіхів: Кулаєць Марію Михайлівну, Павліського Василя Михайловича, Семегена Ігоря Антоновича, Карабаника Володимира Івановича, Головацького Зіновія Івановича та ін. А блискучий гумор Юрія викликав у залі багато позитивних емоцій.

Молодий захисник нашої країни, доброволець, учасник бойових дій, випускник енергетичного факультету Назар Хрущ у своєму виступі згадав позитивні моменти під час навчання в інституті, подякував викладачам за набутий професіоналізм, прищеплену любов до рідної землі, за атмосферу патріотизму, підтримку його під час перебування в зоні бойових дій. Особливу подяку висловив полковнику Береговському Леоніду Володимировичу, який був із ним на постійному зв’язку, своїми порадами і настановами підтримав його у важкі хвилини служби.

Випускниця економічного факультету, а сьогодні доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Бережанського агротехнічного інституту Світлана Михайлівна Судомир наголосила на високій якості підготовки у навчальному закладі, своїм власним прикладом продемонструвала як наполеглива праця і бажання можуть перетворитися у вагомі результати. Також подякувала своїм викладачам і наставникам, особливо Марії Михайлівні Кулаєць та Любові Василівні Яремі.

Студенти Анна Сус, Дмитро Семенчук Михайло Міськевич активно долучились до святкування і вітали гостей музичними дарунками, студентський танцювальний колектив «Натхнення» зачарував усіх чудовим вальсом та сучасним танцем, а збірна КВК економічного факультету створила радісну атмосферу студентства своїми мініатюрами.

Святкові зустрічі з випускниками продовжувались на факультетах і відділеннях, наших шановних гостей приємно вразив музей навчального закладу, де фотографії і документи переносили їх у роки юності.

Життя невпинно біжить, залишаючи прекрасні спогади, а пам’ять свято береже найдорожче. Пролетіли студентські роки і кожен знайшов своє місце в житті. Але сьогодні при зустрічі колишні однокурсники знову відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти, зустрівшись із друзями та викладачами, пройшовшись величними і такими рідними коридорами, в яких витає дух життєрадісного студентства.

Спливає час і з його плином все більш цінними стають теплі дружні відносини, щирість спілкування та взаєморозуміння. Щоб примножувати наші традиції, ми прагнемо не втрачати зв’язок ні з одним випускником.

Шановні випускники, пам’ятайте, що Ви завжди бажані гості в нашому навчальному закладі. Віримо, що він як і раніше залишиться для Вас рідною домівкою, в якій  завжди відкриті двері, пам’ятають і чекають!

Джерело: БАТК

52

mm
teren.in.ua

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на teren.in.ua.

Залишити коментар

  Коментарі Facebook

Схожі матеріали
Інші публікації автора