/ /На Тернопільщині провели чемпіонат з велосипедного туризму серед юнаків (фото)

16 Вересня 2019, Понеділок

Новий осередок «Української молоді – Христової» відкриють у Тернополі

Погода
Погода в Тернополі 17 вересня

Жителі Тернопільщини найбільше скаржаться на гастроентероколіти

Фоторепортаж
У центрі Чорткова вчили, як правильно рятувати життя (фоторепортаж)

У Тернополі зник чоловік, пошуки тривають декілька днів (фото)

Фотофакт
Тернопільська «Красуня дня»

В одному з супермаркетів Чорткова продають «запортки» (фотофакт)

У Тернополі провели в останню путь Героя України (фоторепортаж)

У тернопільській галереї виставка про смутні й сумні почуття (фото)

Як тернопільським абітурієнтам «не прослухати» завдання з англійської на ЗНО

У Тернополі водієві обіцяють 18 тисяч гривень, а менеджеру з розвитку – 55 тисяч

Невдала земельна реформа призведе до «кривавої революції», — Коломойський (Агроновини)

Жителі Тернопільщини скаржаться на обслуговування одного із закладів харчування

Шахраї представляються працівниками банку і крадуть гроші

Тернополян просять не лякатися сирен тривоги

Це цікаво
Де в часи Середньовіччя у Чорткові варили пиво?

Керівник держпідприємства роз’їжджав Бучачем напідпитку

Спортивний огляд тижня: тернопільські борці, кікбоксери та легкоатлети – найкращі в Україні

Фотофакт
У Кременці жінка купила неякісний продукт, у магазині вибачилися (фотофакт)

Терміново
Через ревнощі чоловік на Тернопільщині зарізав свою подругу

Тернопіль у жалобі через загибель краянина в зоні ООС

На Тернопільщині 18 громад добре пофестивалили у найстарішому місті краю (фоторепортаж)

Тернополянам саме час купувати валюту?

У Тернополі водії знову не звернули увагу на ПДР (фото)

У бучацькій ратуші вперше за довгий час зіграв інструментальний ансамбль

Це цікаво
16 вересня в історії Тернопільщини

ФК «Гаї Шевченківські» вдруге здобув перемогу на Міжнародному турнірі в Німеччині (фото)

Юні тернопільські футболісти виграли турнір пам’яті Олександра Павленка у Чернівцях

У Великогаївській ОТГ відкрився інформаційно-консультативний пункт для бізнесу (фото)

15 Вересня 2019, Неділя

Анонс
Для жителів Байковецької ОТГ організують тренінг «Критичне мислення та медіаграмотність»

Погода
Погода у Тернополі 16 вересня

У Тернопільській філармонії привітали сім’ю, яка отримала орден княжої (фото, відео)

Жителі Тернопільщини навколішки зустрічали Героя України (фото)

Фотофакт
У Тернополі не зважають на пішоходів (фотофакт)

На Тернопільщині була великомасштабна пожежа (фото)

Як повернути збір до пенсійного фонду сплачений при купівлі нерухомості?

Деякі тернополяни залишаться без електроенергії

Чотири мушлі однієї тернопільської вулиці (фоторепортаж)

В Україні оренда землі дорожча ніж в країнах ЄС (Агроновини)

Фоторепортаж Це цікаво
У Чорткові школярі організували ярмарок хобі (фоторепортаж)

Про що шумлять ліси Тернопільщини (фоторепортаж)

Тернополяни підписали Універсал гуманності (фото)

У Тернополі чекають «Тіні забутих предків» і столичних «зірок»

Тернопільщину сколихнула трагічна новина: Хоростків зустрічатиме героя

На Тернопільщині батьки отримуватимуть оновлені «бебі-бокси»

Тернополянам нагадали: отримали повідомлення, то маєте 60 днів на сплату

Анонс
У тернопільській бібліотеці відкриють міні-Канаду

У Тернополі хочуть змінити рух на «рогатці»

Це цікаво
Тернополянам на замітку: що варте уваги у Венеції

Дивовижні деталі Вишнівецького палацу (фоторепортаж)

Тернополянка у столиці завоювала титул «Віце-Міс України 2019» (фото)

Тернопільщина: нова добротна машина – дороге задоволення

На Тернопільщині провели чемпіонат з велосипедного туризму серед юнаків (фото)

Завершився ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду велосипедний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом. Цьогоріч захід пройшов в урочищі «Франчиха» на околиці села Чернихівці Збаразького району.

За підсумками у «комплексній дистанції» серед дівчат І місце завоювала Софія Сиримула (Черниховецька ОТГ), а ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Вікторія Ярмусь та Аліна Сороківська (м. Почаїв).

Серед хлопців І місце здобув Віталій Шумайко (Черниховецька ОТГ), відповідно ІІ і ІІІ місця вибороли Серафим Шатківський (м.Почаїв) та Назарій Скалецький (Черниховецька ОТГ).

На «комплексній дистанції» у командному заліку перше місце у команди Черниховецької ОТГ, а ІІ і ІІІ – здобули юні туристи з міста Почаєва – команда №1 та №2.

Відновивши сили, туристи-спортсмени з честю відпрацювали ще один змагальний день, адже вони випробовували себе на довгій командній дистанції – «велоралі». Найкращий результат показала команда м. Почаєва №1, відповідно ІІ та ІІІ сходинку посіли команда Черниховецької ОТГ та м. Почаєва №2.

В день закриття чемпіонату весняна сонячна погода створювала святковий настрій в усіх учасників та посилювала важливість урочистої миті. Почесне звання переможців ІV-го велосипедного чемпіонату серед юнаків стали команди: м. Почаєва №1 (керівник-тренер Сергій Прокопчук), призерами ІІ і ІІІ місць стали команди Черниховецької ОТГ (керівник-тренер Олег Єфимчук)  та м. Почаєва №2 (керівник-тренер Сергій Прокопчук), додає Тернопільська ОДА управління фізичної культури та спорту.