Теребовлянська «Нива» здобула першу перемогу в сезоні-2019 (фото)

60354632_929064657442024_2652725935500951552_n

15 травня, у відкладеному матчі третього туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області теребовлянська «Нива» на домашньому стадіоні здобула першу в сезоні перемогу над командою «Тернопіль-ДЮСШ» – 3:0.

Більше року Теребовля не бачила великого футболу. На матч-відкриття сезону на місцевому стадіоні «Колос» зібралося понад пів тисячі глядачів. Їх могло бути й більше, якби матч відбувався у вихідних день, однак через участь команди з Тернополя в аматорському чемпіонаті України поєдинок довелося змістити на будній день.

Незважаючи на велику перемогу теребовлянців, потрібно сказати, що вона дісталася їм не просто. Молодим тернополянам банально забракло досвіду, щоб отримати позитивний результат у грі з «Нивою».

60445735_929065500775273_3719220891247181824_n

Перший небезпечний момент господарі створили на 10-й хвилині, коли лівий оборонець тернопільської команди Есіен Брайт посковзнувся, а правий хав «Ниви» Віктор Масікевич пробив з лінії штрафного майданчика прямо у руки голкіперу Арсену Конобі. У середині першого таймі в моменті, який не носив небезпеки, м’яч від газону потрапив у руку Олександру Павлусю і арбітр матчу призначив пенальті. Нападник «Ниви» Іван Романчук розвів м’яча і воротаря по різних кутах (1:0). На 30-й хвилині небезпечний штрафний удар метрів з 22-ти пробив Богдан Слоневський, однак м’яча з-під поперечини витягнув Арсен Коноба. Ще один штрафний, але вже за 35 метрів до воріт, пробив Дмитро Кренько – м’яч пройшов над правою «дев’яткою». А на 39-й хвилині стався курйозний гол у ворота тернопільської команди. Поки гості ставили стінку один з лідерів «Ниви» Богдан Слоневський не довго роздумуючи, пробив фактично по порожніх воротах і арбітр взяття воріт зафіксував (2:0).

У другому таймі теребовлянці відзначилися ще раз. Дмитро Кринько віддав передачу на правий край атаки на Віктора Масікевича, той розхитав оборонця Брайта і зряче поцілив  у нижній дальній від голкіпера Коноби кут воріт (3:0).

60520888_929067047441785_7181719690153033728_n

Лише після третього пропущеного м’яча гості активізувалися і стали створювати по-справжньому небезпечні моменти. У першому випадку тернополяни отримали право на пробиття вільного удару з меж карного майданчика (кіпер «Ниви» Віктор Ольховий взяв м’яча у руки після передачі від свого гравця). Однак капітан «Тернополя-ДЮСШ» Андрій Новачинський пробив у оборонця, який стояв у стінці.

Отож, теребовлянська «Нива» здобула перші очки в цьому сезоні, а тернополяни поки без набраних залікових пунктів, однак у них ще один поєдинок у запасі проти заводської «Агрониви», додають на сайті Федерації футболу Тернопільської області.