«Медобори» перемогли ще одного сильного суперника (фото)

61584103_2427061230688155_649255787931107328_n

Лідер другої ліги чемпіонату Тернопільської області – зеленівські «Медобори» у 6-му турі вдома приймали добротний колектив «Колос» із Зборова. Перед поєдинком обидві команди ставили перед собою найвищі цілі. Це підтвердив сам перебіг матчу. Перший тайм ознаменувався великою кількістю боротьби, гострих моментів було обмаль.

Обмежило відсутність гостроти в атаці з боку господарів прикра і недоречна травма Віталія Саковича, який в одному з епізодів пошкодив коліно. Замість Віталія на поле вийшов Олег Господарик, якому, забігаючи наперед судилося стати одним з героїв матчу.

За великої кількості боротьби, достатньо в'язкої гри господарі мали хороші моменти для взяття воріт суперника. Так, Тарас Вахрів з близької відстані пробивав по воротах зборівчан, проте удар виявився легкою здобиччю для воротаря «Колоса». Під завісу першого тайму неймовірну нагоду вийти вперед отримав Степан Клекот: після розлогої контратаки останній вирвався на оперативний простір і з 16-ти метрів завдав прицільного удару по воротах. Гостей стійка воріт.

Спрацювали заміни, після яких «Медобори» забили другий м'яч. Андрій Янішевський отримавши м'яча на лівому фланзі, зумів зробити навісну передачу з неробочої лівої у карний майданчик зборівчан, де вбивчого удару з лету завдав Тарас Вахрів (2:0).

61080457_2427061757354769_6600264672568410112_n

Третій м'яч забив той-таки Олег Господарик, який відгукнувся на передачу з центру від Степана Клекота і протягнувши м'яча по фланзі пробив у ближній кут (3:0).

Надалі зеленяни усіляко намагалися підтримати негласну традицію у чотири забиті м'ячі в матч. Найкращу нагоду отримав Михайло Мельник, проте з 18-ти метрів пробив вище воріт. Отож, важка, але тим не менш важлива і впевнена перемога «Медоборів» з рахунком 3:0, які ще міцніше укріпили своє лідерство в другій обласній лізі, додають на сайті Федерації футболу Тернопільської області.