Володимир Чайківський захистив КМС на Чемпіонаті України з універсального бою (фото)

61796695_1227208750769004_6246572552374714368_n

Днями у Чернівцях за підтримки Міністерства молоді та спорту України був проведений Чемпіонат України з «Універсального бою». На змагання приїхало більше ніж 200 спортсменів з різних областей. Серед них був і військовослужбовець 2 Галицької бригади Нацгвардії України сержант Володимир Чайківський.

Тернополянин виборов третє місце у ваговій категорії до 90 кг у розділі «Лайт» у спортсмена з Чернівців. Виступав Володимир і у розділі «Класика», де виборов ще одне третє місце у супротивника з Хмельницького, повідомили на сторінці бригади.

Сержант Чайківський служить у 2 батальйоні бригади на посаді інструктора з фізичної підготовки та спорту, але спортом займається з дитинства.

–  Взагалі на Чемпіонаті з Універсального бою я виступає вперше, – розповідає Володимир. – Моя спеціалізація – це вільна боротьба, нею я займаюсь більше 10 років. Свого часу захистив КМС по боротьбі, а зараз виконав нормативи та захистив КМС з універсального бою, у рідні краї привіз перемогу.

61829136_1227208767435669_1995451628311805952_n

Володимир зізнається, що дуже хотів вибороти першість, але не вийшло, освоювався на змаганнях. Але пообіцяв, що поїде виступати на ці змагання вдруге і обов’язково переможе.