ФК «Агронива» перемогла «Тернопіль-ДЮСШ» та наздогнала лідера (фото)

64495393_949316015416888_8377565334139305984_n

13 червня, відбувся останній відкладений матч першого кола вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року. В Тернополі в рамках 2-го туру зустрічалися «Тернопіль-ДЮСШ» та заводська «Агронива». Гості зуміли здобути вольову перемогу – 3:1.

Активніше матч розпочали господарі поля, для яких газон рідного стадіону був добре знайомим. На старті матчу в них вдалася швидка атака правим краєм. Аджей Бернард відпасував м’яча під удар Володимиру Мостовому і той забив гол-красень – м’яч від поперечини залетів у ворота (1:0).

Гості наприкінці першого тайму гості зуміли відзначитися двічі. В першому випадку до атаки підключився капітан команди «Агронива» Юрій Заставецький. Його перший удар заблокували тернопільські захисники, однак він не виключився з гри, підібрав м’яча, пішов на велике скупчення гравців і в цій купі опинився на газоні. Арбітр побачив порушення правил з боку тернополян і вказав на одинадцятиметровий. Вирок суддів реалізував сам постраждалий (1:1).

А в компенсований час після подачі кутового Немо Шелією, виграв повітря і переправив м’яча у сітку воріт Віталій Іваськів (1:2).

Після перерви команди створили чимало гольових нагод, однак гол було забито лише один. У простій ситуації, під час розіграшу вільного удару від власних воріт, Немо Шелія запресингував захисників ДЮСШ, відібрав м’яча, віддав того під удар Тарасу Дураю, який з близької відстані не схибив (1:3).

62538368_949316222083534_4601394258878922752_n

Ця перемога дозволила «Агониві» за очками зрівнятися в турнірній таблиці з великогаївським «Агроном». Тепер в обох команд по 15 очок, при чому різниця забитих і пропущених голів теж однакова – «плюс 7», додає Федерація футболу Тернопільської області.